Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

polecam salon meblowy NEW IDEA MEBEL lublin

Utworzony przez ~gość~, 8 grudnia 2009 r. o 13:25
a ja polecam salon we Wrocławiu. Pod koniec sierpnia kupowałam meble. Obsługiwały mnie dwie dziewczyny. Znały się na rzeczy. Może i czas oczekiwania pozostawia trochę do życzenia, bo 4 tygodnie na narożnik z fotelami to dość dużo, ale za to obsługa uśmiechnięta i "z jajem"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja szczerze polecam firmę Idea Meble z Wyszkowa pod Warszawą. Tam jakość mebli jest nieporównywalna do konkurencji, a ceny na bardzo dobrym poziomie. Na własne oczy widziałem jak poprawiają meble Klera... Sam zamówiłem duży narożnik i kanapę i nie mam żadnych zastrzeżeń. Czego nie mogę powiedzieć o meblach z salonu ABC, po roku moje 10 letnie dziecko wpada w dół w "łóżku". Natomiast meble typu szafki itd. panowie z Wyszkowa dają na mocnych przemysłowych "szynach" i zalaminowane jak panel podłogowy, a nie badziewie oklejone papierem. Miałem kilka szafek z Black Red White i napaliłem nimi w piecu po niecałych dwóch latach użytkowania, a na meblach z Idea Meble z Wyszkowa, kupionych miesiąc później dostrzegłem ostatnio ryskę Polecam kontaktować się z Panem Sławkiem (właścicielem), którego wiedza jest ogromna, był mistrzem w starej Wyszkowskiej fabryce mebli "Fama", z chęcią przeszedł ze mną na halę produkcyjną i omówił wszystko po kolei. Zezwolił mi nawet na podanie jego nr tel 508-30-30-11 i maila: ideameble@wp.pl gdybym chciał komuś polecić meble, a naprawdę jest co polecać. Zapomniałbym dodać, że Pan Sławek wykona również każdy mebel pod indywidualne zamówienie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ziutatata napisał:
a ja polecam salon we Wrocławiu. Pod koniec sierpnia kupowałam meble. Obsługiwały mnie dwie dziewczyny. Znały się na rzeczy. Może i czas oczekiwania pozostawia trochę do życzenia, bo 4 tygodnie na narożnik z fotelami to dość dużo, ale za to obsługa uśmiechnięta i "z jajem"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"jaja to sobie robią z klientów we w salonie we Wrocławiu. już dwa miesiące załatwiają reklamację... poczekam i po pierwszym listopada zgłoszę się do jakiejś stacji telewizyjnej... jak są takie "jajcary" to niech idą do kabaretu bo ten sklep to cyrk ale za mało znany czarują dopuki nie zapłacisz... potem z klienta stajesz się intruzem... albo miałaŚ SZCZĘSCIE albo Ci płacą za tą kryptoreklamę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ogólnie w innych bardziej znanych firmach meblowych terminy realizacji zamówienia najwcześniej zaczynają się od 4 tygodni - dochodzą do 7 tygodni w zależności od asortymentu jaki się wybrało . Daje przykład w jednej z największych firm w kraju na stół z krzesłami czekałem 5 tygodni - choć otrzymałem odpowiedź , że i tak jest to krótki termin bo dane meble mają na magazynie , w porównaniu w firmie newideamebel kupiłem meblościankę - gdzie od razu byłem poinformowany , że nie mają od ręki towaru na magazynie i muszą sprowadzić z Moskwy - na tą meblościankę czekałem około 4 tygodni. Więc podsumowanie jest takie : firmie idea udało się dostarczyć meble choć były sprowadzane a największej firmie w kraju choć mieli towar na magazynie zajęło to 5 tygodni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ktoś lubi wyjątkowe meble Polecam Antyki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja właśnie po bardzo miłej obsłudze. W jednej kwestii nawaliłam, to ja nie dotrzymałam terminu, za to personel pełne zrozumienie i zaufanie do klienta! Jeszcze tam wrócę- zaczęłam urządzać dom. Pozdrawiam serdecznie wszystkich zadowolonych i mniej zachwyconych!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tez miałem niemałą awanturę z przewlekłą reklamacją Kiedy dowiedziałem się, że te meble są produkowane "u Ruskich" nie tylko ręce mi opadły...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rozczarowany klient napisał:
Tez miałem niemałą awanturę z przewlekłą reklamacją Kiedy dowiedziałem się, że te meble są produkowane "u Ruskich" nie tylko ręce mi opadły...
Jeżeli reklamacja jest dla ciebie powodem do wzrostu i upadku(nie tylko rąk)...to niewiele ci potrzeba...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~ania~ napisał:
szczególnie gdy się czeka na reklamacje 2 miesiące
Ja czekam dopiero miesiąc:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jolanta napisał:
"jaja to sobie robią z klientów we w salonie we Wrocławiu. już dwa miesiące załatwiają reklamację... poczekam i po pierwszym listopada zgłoszę się do jakiejś stacji telewizyjnej... jak są takie "jajcary" to niech idą do kabaretu bo ten sklep to cyrk ale za mało znany czarują dopuki nie zapłacisz... potem z klienta stajesz się intruzem... albo miałaŚ SZCZĘSCIE albo Ci płacą za tą kryptoreklamę.
Napisz Proszę jak się rozwiązała sprawa - też długo czekam... zakulin@wp.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam a ja bardzo polecam serwis który produkuje meble, uchwyty do mebli i róznego rodzaju dodatki. Ja korzystałam z ich oferty i jestem bardzo zadowolona. Pozdrawiam Kasia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w takim razie ja polecam meble włoskie praktycznie każdego producenta, meble sprawdzone i perfekcyjnie wykonane ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeżeli szukasz mebli to polecam meble na wymiar warszawa gdzie zakupisz meble idealnie dobrane do Twojego wnętrza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sebek napisał:
ZGADZAM SIĘ Z POPRZEDNIKIEM , NAPEWNO JAKOŚĆ MEBLI JEST LEPSZA NIEŻ BLACK.., KLIENT JEST W NOWEJ IDEI TRAKTOWANY INDYWIDUALNIE ,OBSŁUGA NAPRAWDE JEST REWELACYJNA. POZDRAWIAM DZIEWCZYNY JESTEŚCIE SUPER , DZIĘKI WAM UMEBLOWAŁEM SOBIE FAJNIE SALON , JEŚLI TO CZYTACIE SERDECZNE DZIĘKI !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja kupowłem meble przez internet, na jeżeli chodzi o jakość mebli w BRW pozostawie bez komentarza. Meble kupiłem w hitmeble poznań , przysłali mi kanapę z drugiego końca polski jestem zadowolony jakość super.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Meble super jakość,sprzewawca udziel wyczerpujących odpowiedzi;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rejestracja 23 napisał:
JEŻELI KUPNO MEBLI TO TYLKO W NEW IDEA MEBEL
Ja także polecam, ale też proponuję sprawdzić constansm.pl/sklep jesli chodzi o krzesła i stoły /
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POLECAM WSZYSTKIM SALONY MEBLOWE W WAŁBRZYCHU Z ASORTYMENTEM NEW IDEA MEBEL POSIADAJĄ RÓWNIEŻ SKLEP INTERNETOWY BARDZO MIŁA OBSLUGO POTRAFIĄ DORADZIĆ KLIENTOWI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KUPOWAŁAM MEBLE W NEW IDEI WE WROCLAWIU I JESTEM ZADOWOLONY,CZEKALISMY 2TYGODNIE ZA SYPIALNIA A ZA MEBLAMI DO POKOJU 4TYGODNIE...PANI KTORA MNIE OBLUGIWALA OD RAZU MNIE POINFORMOWALA ZE NIE MA ICH NA MAGAZYNIE I ZA TO JEJ DZIEKUJE BO NIE OWIJLA W BAWELNE...TROCHE CZEKALISMY ALE NA 100%JESTESMY ZADOWOLENI Z OBSŁUGII I Z ZAKUPU, WIEC JAK KTOS BUDZI SIE NA OSTATNIA CHWILE ZE POTRZEBUJE MEBLE TO NIECH IDZIE DO KONKURENCJI NP.... I ZA ROKU KUPUJE NOWE...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...