Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Seksowna mama

Utworzony przez osessek, 18 lutego 2016 r. o 23:34
Dziewczyny,   Bycie mamą wcale nie jest równoznaczne z zaprzestaniem dbania o swój wygląd i zdrowie. Polecam wam bardzo ciekawy wpis na blogu http://www.olomanolo.pl/8-wskazowek-jak-byc-seksowna-kobieta-i-mama/ , który w bardzo fajny sposób pokazuje, jak łatwo i bez trudu zadbać o siebie po ciaży, tak by dobrze się ze sobą czuć i cieszyć się swoją kobiecością :) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czy przed ciążą też można?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kobiety powinny dbać o siebie zawsze i wszędzie! nie ma znaczenia, czy przed ciążą, w jej trakcie czy lata po urodzeniu dziecka. ja uważam, że kobieta pewna siebie i seksowna, to kobieta szczęśliwa. sama długo się wzbraniałam, ale od paru miesięcy cyklicznie robię zakupy w moim ulubionym sklepie i kupuję dobrą jakościowo bieliznę. ja chodzę promienna, a mąż nie narzeka ;) ***s://***mewa24.pl/pl/p/koszulka-nocna-julia/66
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak, trzeba dbać o siebie niezależnie od tego czy jesteśmy mamą, czy nie, ale to samo dotyczy naszego związku. wsparcie partnerów powinno być obustronne, zwłaszcza jeśli jesteśmy rodziacmi. tutaj macie np. tekst o tym jak poprawić humor swojemu mężczyźnie ******kobiety.pl/zwiazki-i-seks/6-sposobow-na-poprawienie-humoru-facetowi z pewnością już na etapie małżeństwa również albo nawet przede wszystkim, takie wskazówki się przydadzą. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...