Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wszystko o kuchni szykuje remont.

Utworzony przez elizeusz, 20 lutego 2013 r. o 14:15
Szykuje się remont i zbieram informacje na temat wyposażenia kuchni aby sporządzić orientacyjny kosztorys. Interesuje mnie wszystko począwszy od mebli do oświetlenia, baterii zlewozmywakowej, sprzętu AGD. Chodzi o najnowsze trendy, aby robiła wrażenie chociaż przez parę lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W każdej kwestii ci nie dam rady bo ja nie robię mega remontów ale jeżeli chodzi o agd to ze swojej strony mogę polecić agd siemens . Zmywarka boscha z funkcją strefa intensywna jest bardzo dobra, dobrze domywa,bo ma dwie różne strefy z różnym ciśnieniem wody. I jednocześnie można umyć delikatne i mocno zabrudzone naczynia. Jestem również zadowolony z firmy roca mam ceramikę i baterie w łazienkach również bateria kuchenna jest elegancka i po wielu latach nie cieknie i jest z nią wszystko ok. Jeżeli chodzi o oświetlenie to najnowsze i najciekawsze jest obecnie ledowe. Bardzo energooszczędne. Może napisz skąd jesteś to podpowie Ci ktoś jaką ekipę od mebli wybrać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warto przy remoncie pomyśleć wcześniej jakie i gdzie zamontować oświetlenie do kuchni , ponieważ ważne jest wyciągnięcie kabli w odpowiednich miejscach. Ja również polecam oświetlenie ledowe, ponieważ pobiera mało prądu a stosując paski ledowe można ciekawie podświetlić meble, wnęki czy półki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli ktoś chce odświeżyć wygląd kuchni, niewielkim nakładem finansowym, ze swojej strony mogę polecić matę magnetyczną na lodówkę. Sprawdzone, wygląga bardzo fajnie. Wszyscy znajomi, którzy mnie odwiedzają są pod wrażeniem, część już też sobie kupiła. Ja mam taką matę na lodówkę Taki jak mówię, póki co sprawuje się bardzo dobrze, mam nadzieję, że podobnie będzie przy dłuższym użytkowaniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szykuje się remont i zbieram informacje na temat wyposażenia kuchni aby sporządzić orientacyjny kosztorys. Interesuje mnie wszystko począwszy od mebli do oświetlenia, baterii zlewozmywakowej, sprzętu AGD. Chodzi o najnowsze trendy, aby robiła wrażenie chociaż przez parę lat.
  Skoro interesuje Cię "wszystko" to zajrzyj na www.horeca.pl. Znajdziesz tam pełne wyposażenie kuchni wraz z niezbędnymi przedmiotami ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słyszałam, że dobre są baterie, które głowice wyposażone są w technologię Soft Turn, która zapewnia kontrolę przy regulacji strumienia wody i pozwala ustawić pożądaną temp. i ciśnienie wody.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Firmy remontowe w Lublinie. Porównanie 20 podmiotów. Może pomoże w remoncie kuchni i calego domu: http://www.remonty.l-n.pl  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warto zadbać o dobre drzwi nie tylko w kuchni, ale i w całym domu. Poza tym w dzisiejszych czasach potrzebny może być też dobry system alarmowy. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też by mi się w kuchni przydał remont:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że ważnym elementem w kuchni jest dobrze dobrana terakota i glazura, która jest we  wszelkich formatach kształtów i odcieni kolorów - istny zawrót głowy. Dlatego warto oglądać różne aranżacje kuchni aby dokonać odpowiedniego zakupu i być zadowolonym z dokonanego wyboru.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trendy zmieniają się z roku na rok dlatego moim zdaniem trzeba postawić przede wszystkim na funkcjonalność i wygodę. Nowoczesny sprzęt agd i dobre do pracy oświetlenie kuchni najlepiej taśmy led. Energooszczędne i estetycznie schowane pod szafkami doskonale oświetlą blaty i dodatkowo pełnią funkcję dekoracyjną.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na pewno można odbiec od tradycji robiąc podłogi inne niż terakota. Już w łazienkach możemy mieć drewniane to w kuchni tym bardziej i będzie przytulniej. Ciekawe są również szuflady do podgrzewania. Ogólnie sprzęt do zabudowy sprawia, że kuchnia jest bardziej uporządkowana.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
warto też zainwestować do dobrej jakości zlewozmywak granitowy, który od zlewów stalwoych jest o tyle lepszy iż o wiele bardzije wytrzymały. Zlewy granitowe, mają także to do siebie, iż sa łatwe w utrzymaniu czystości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do remontu kuchni mogą się przydać dobre tapety. Wystarczy zajrzeć tutaj http://innetapety.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie meble na wymiar wycenili przez internet na prawie 3 tysie mniej, tj. zamawiałem meble na wymiar z sieci, sam robiłem projekt, calość mi przesyłali do domu, ale na prawdę te meble, które udało się zdobyć wyglądają genialnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A można wiedzieć u kogo tak? Sory, ale średnio mi się chce wierzyć, żeby ktoś był w stanie pracując na tych samych materiałach wykonać meble o tyle taniej, no chyba że na lewo. Bo skąd niby miałyby się wziąć te oszczędności?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przez kuchnie pl Zrób sobie wycenę. Podejrzewam, że po prostu chodzi o skalę. Mała firemka zrobi kilka kuchni w miesiącu, a podejrzewam, że oni robią kilka zestawów mebli na dzień. Nie wiem jak to jest dokładnie, ale jakość mebli jest na prawdę super.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przez internet zestaw wychodzi kilka tysięcy taniej nawet, ale to też wszystko zależy od metrażu. Wiadomo też, że jeśli całość ma być drewniana, to koszt będzie wysoki, bo drewniane meble potrafią kosztować nawet i dwa razy więcej. Ale przecież takie zestawy to kupuje się od razu na lata...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zerknij sobie jeszcze na stronie amiki Tutaj masz od razu zestawy sprzetu agd, który najbardziej się przydaje w kuchni. Na pewno charakteryzuje się ciekawym dizajnie. Do tego firma zwraca nawet do 700zł wydanych na zakupy ich sprzetu.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kuchnia to dość trudny temat moim zdaniem i kosztorys zależy od tego na co się zdecydujesz a w kuchni często zmienia się koncepcję. Remontując kuchnię masz chyba jeden z największych możliwych wyborów. Podłóg jest bardzo dużo, mogą być płytki, panele, drewno, jakaś wykładzina.. Ja remontowałem kuchnię i wyszło mi ponad 20 tyś. ale raczej wybierałem wszystko z tej średniej półki i ograniczałem się do minimum. Zobacz na budpartnerzy znajdziesz tam ciekawe zdjęcia, opisy remontów, więc może się czymś zasugerujesz.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...