Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

ciekawe zarabianie przez internet

Utworzony przez dorota, 19 września 2011 r. o 14:21
Witam, chcę polecić stronkę przeczytamwszyskich.pl jest to program lojalnościowy, a nagrody zdobywa się przez poświęcenie chwilki i przeczytanie artykułów. Nie tylko w ten sposób zdobywasz wiedzę ale także bardzo ciekawe nagrody. Wystarczy na prawdę niewiele. PO tygodniu czytania można już dostać doładowanie na komórkę ale to nie wszystko! Można zdobyć także odtwarzacze MP4, książki, a nawet Notebooka!! Polecam gorąco!! Rejestracja jest bardzo prosta należy kliknąć w ten link http://przeczytamwszystkich.pl/przyjmij-zaproszenie?it=744aabb79bae43989e46f1d152e69b1e Za każdy przeczytany artykuł dostajemy punkt a każdy reklamodawca określa limit punktów na godzinę(więszkość limitów to 3 pkt na godzinę i 5 pkt na dzień) Stron na których możemy zbierać punkty jest około 100 i cały czas dochodzą nowe. Łatwo możemy sobie policzyć że dziennie możemy zdobyć nawet 500 pkt. Punkty możemy też zbierać za odpowiedzi na pytania konkursowe(każda odpowiedź to 2 pkt a możliwość na odpowiedz na nowe pytanie mamy po zdobyciu kolejnych 10 pkt). Czyli możemy jeszcze zdobyć 100 pkt dziennie za pytania. Dodatkowo na start dostajemy 100 pkt. A teraz małe przeliczenie punktów i nagród na plny:) Najtańszą nagrodą jest doładowanie za 5 zł za 750 pkt. po przeliczeniu wyjdzie nam że jeden punkt to 0,007 zł. W sumie przy pierwszej nagrodzie to tak nie za dużo i poniżej standardu buxowego. Jednak sytuacja zmienia się ze wzrostem wartości nagród. Doładowanie za 50 zł to koszt 5200 pkt więc w przeliczeniu 1 pkt warty jest 0,097 zł. Doładowanie za 100zł to 10000 pkt i tutaj już dochodzimy do standardu czyli 0,01 zł za klika. Każdy może sobie przeliczyć że serwis zapewnia możliwość większego zarobku niż buxy a działą na podobnej zasadzie. Oczywiście nagród jest dużo więcej o różnej wartości jednak przedstawiłem te które najłatwiej przeliczyć na plny i najłatwiej spieniężyć. Polecam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stronka wydaje się być ciekawa ,może spróbuję .Chociaż ja też mam do zaproponowania coś ciekawego i opłacalnego , program partnerski http://pp.szybkafaktura.pl . Można dorobić sobie do wypłaty . Wejdź i się przekonaj .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam Wielokrotnie nabierałem się na super oferty pracy w internecie gdzie można było zrobić 3000 zł w miesiąc, To są bzdury, ogłoszenia naciągaczy którzy naszym kosztem chcą zarobić. Ja proponuję wam uczciwy zarobek w formie gier i zabawy. Nie zarobicie tutaj kokosów ale wystarczy na opłacenie paru rachunków lub na parę przyjemności. Przede wszystkim musicie zacząć od rejestracji na stronie, oto link http://pl.20dollars2surf.com/?ref=156959. Rejestracja: wpisujemy swój adres e-mail, pobieramy program, instalujemy, a następnie kończymy rejestrację zgodnie z instrukcją zostawioną na naszej skrzynce. Po zakończeniu rejestracji uruchamiasz program, wyświetli wam się mały prostokąt na pulpicie, który będzie wyświetlał reklamy. A ponadto mamy dwie darmowe gry na stronie w których możemy wygrać pieniądze Słowem wstępu można powiedzieć że to wszystko. Punkty są naliczane za wyświetlane reklamy. Pierwszego dnia nowego miesiąca punkty są zamieniane na pieniądze- waluta dolary. Gdyby pojawiły się jakieś pytania to pisz. Pozdrawiam. Będę z wami szczery, system działa podobnie jak systemy klikania w reklamy z ta różnicą że tutaj nie klikamy więc nie zajmuje nam to tyle czasu. Jest jedno ale jeśli widzieliście na forach wpisy nakłaniające was do pracy polegającej na klikaniu klików rzadko kiedy te osoby informują was że rejestrując się przez ich linki zostajecie ich poleconymi a oni mają z tego profity. W tym wypadku jest tak samo lecz ja was uświadamiam. Aby być uczciwym podam wam czysty link. http://en.20dollars2surf.com/ Każda osoba która skorzysta z mojego linku polecającego niech się ze mną skontaktuje na stronie 20$surff, pomogę jej się rozwinąć tak aby mogła zarabiać więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To naprawdę się opłaca! http://jakzarobicpieniadze.blogi.pl/comments/jak-szybko-zarobic-pieniadze-nie-wychodzac-z-domu#754890
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałabym polecić bardzo popularny i ciekawy program typu surfbar 20dollars2surf. W łatwy i przyjemny sposób można sobie trochę dorobić. Więcej szczegółów o programie na tej stronce: http://makemoney.com.pl/20dollars2surf/index.php?ref=500400
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mega Pensja Link polecajacy: http://megapensja.pl/?user=kamfora   Dzięki programowi partnerskiemu Mega Pensja możesz skutecznie zasilić swój domowy budżet. Wysokość pozyskanych środków zależy wyłącznie od Twojego zaangażowania i ilości czasu jaki poświęcisz na promowanie serwisu. Jak to działa? Rejestrując się do programu otrzymujesz swój osobisty link polecający, za pomocą którego będziesz zapraszał do programu nowe osoby im więcej osób zaprosisz tym więcej środków znajdzie się na Twoim koncie. Wygląda prosto i przejrzyście, prawda? Przejdźmy zatem do szczegółów.System poleceń składa się z trzech poziomów.Pierwszy poziom poleconych: (Są to osoby, które zaprosiłeś do programu Ty za pomocą linka, który uzyskasz w trakcie rejestracji).Drugi poziom poleconych: (Osoby zaproszone przez osoby zaproszone przez Ciebie).Trzeci poziom poleconych: (Osoby zaproszone przez osoby z drugiego poziomu).Zakładamy, że każdy zaprasza TYLKO po pięć osób, wtedy:Na pierwszym poziomie masz 5 osób.Na drugim poziomie 5 x 5 = 25 osób (każdy z Twoich zaproszonych zaprosił po kolejnych 5 osó B).Na trzecim poziomie 5 x 25 = 125 osób (Każda z 25 osób z drugiego poziomu, zaprasza po kolejnych 5 osó B).Gdybyś od każdej zaproszonej przez siebie osoby miał uzyskać 15 zł, to otrzymałbyś 5 x 15 zł czyli 75 zł. Teraz zakładamy, że otrzymujesz 15 zł od osób z drugiego poziomu czyli 25x15 zł = 375 zł wygląda już zdecydowanie lepiej, ale zobaczmy ile otrzymałbyś jeżeli osoby z Twojego 3 poziomu przekazywałby Ci piętnaście złotych 125x15zł = 1875 zł. Teraz wygląda to naprawdę dobrze, za taką kwotę można już kupić nowy komputer, lodówkę czy pojechać na wczasy.Oczywiście można byłoby zrobić tak, że osoby z 4 lub z 5 czy nawet 8 poziomu przekazywałyby Ci 15 zł, ale z DOŚWIADCZENIA wiemy, że najbardziej SKUTECZNE i KORZYSTNE jest polecanie do 3 poziomu.Krótkie podsumowanie (na niebiesko została zaznaczona kwota, która w tym wypadku trafiłaby na konto): Oczywiście te 5 osób to jedynie przykład, możesz zapraszać dowolnie dużą liczbę osób. Co byłoby gdyby każdy zaprosił po 10 osób? 10x10x10 = 1000 osób na trzecim poziomie, co daje 1000x15 = 15 000 zł! Inwestycja Aby cały program miał sens i mógł zaistnieć, a Ty mógł zasilić swój budżet na początku należy coś zainwestować. Inwestycja składa się z dwóch elementów:
  • Twój czas, który poświęcisz na zapraszanie osób do programu.
  • Przekazanie dobrowolnej darowizny na konto osoby, której konto znajdziesz w formularzu na dole strony. Jest to osoba tak jak Ty, która na początku wygenerowała swój link, wpłaciła darowiznę i teraz jest już na trzecim poziomie.
Wysokość darowizny została dobrana tak, aby do programu mógł dołączyć każdy bez względu na to ile zarabia, a inwestycja mogła przynieść kwoty, które wynagrodzą Ci Twój czas poświęcony na zapraszanie nowych osób. Dlatego kwota darowizny została ustalona tylko na 15 zł. W zależności od swojego zaangażowania inwestując tą sumę wyłącznie RAZ możesz otrzymać nawet 1000 razy więcej (15 000 zł)! Takiej dźwigni nie zagwarantuje Ci nikt!Po rejestracji w systemie uzyskujesz DARMOWY dostęp do panelu, w którym możesz sprawdzić :
  • ile osób zalogowało się za pomocą Twojego linku polecającego,
  • ile osób jest na każdym z Twoich 3 poziomów poleceń,
  • ile osób i KTO powinien przekazać Ci darowiznę,
  • przeczytać informację na temat jak skutecznie zapraszać nowych członków,
  • zatwierdzać darowizny od uczestników programu.
Masz możliwość 24h śledzenia jak Twoja inwestycja pracuje na Ciebie. Wszystkie osoby są dodawane przez system automatycznie co niweluje wszelkie możliwości pomyłki czy oszustwa! Podsumowanie: Co musisz zrobić, aby zacząć zarabiać?
  1. Zarejestrować się w programie.
  2. Wpłacić darowiznę w wysokości 15 zł na koto osoby z listy, którą znajdziesz poniżej. Ważne: jeżeli tego nie zrobisz Twoje konto zostanie zablokowane po 10 dniach. W tytule przelewu koniecznie wpisz SWOJĄ NAZWĘ UŻYTKOWNIKA podaną przy rejestracji wraz z dopiskiem DAROWIZNA.
  3. Zapraszaj nowych użytkowników przez przydzielony Ci link.
  4. Otrzymujesz po 15 zł od użytkowników z Twojego trzeciego poziomu! (Wszystkie osoby, które przekazują Ci darowiznę zobaczysz po zalogowaniu)
Pamiętaj o tym, żeby przekazać darowiznę w wysokości 15 zł osobie z trzeciego poziomu. W tytule przelewu koniecznie wpisz swoją nazwę użytkownika wraz z dopiskiem DAROWIZNA! W przypadku nie przekazania darowizny Twoje konto zostanie usunięte po 10 dniach!GWARANCJA SKUTECZNOŚCI Gwarantujemy, że program działa dokładnie tak jak jest opisany na tej stronie. W przypadku udowodnienia, że z programem jest coś nie tak przekażemy tej osobie 10-krotność wielkości darowizny sugerowanej na stronie! Dlaczego Mega Pensja to gwarancja sukcesu?
  • Tylko trzy poziomy poleceń! W końcu nie będziesz musiał czekać miesiącami na dotarcie do 5 czy 8 poziomu by zacząć zarabiać. Pierwsze darowizny mogą trafić na Twoje konto już po kilku dniach!
  • Gwarancja szybkiej gotówki, ponieważ pieniądze trafiają bezpośrednio na Twoje konto! Całość jest całkowicie zautomatyzowana – nie ma możliwości uczestniczenia w programie bez przekazania darowizny – takie konta zostają automatycznie zablokowane po 10 dniach od rejestracji.
  • System sam czuwa nad tym, aby osoba została prawidłowo przypisana do Twojej struktury, co niweluje wszystkie próby oszustwa.
  • Program w 100% legalny funkcjonuje na zasadzie przekazywania DOBROWOLNYCH DAROWIZN, więcej o jego legalności możesz przekazać w zakładce LEGALNOŚĆ. Twórcy serwisu mają wieloletnie doświadczenie w zarabianiu przez Internet brali udział w większości programów partnerskich w sieci. Wzięliśmy z nich to co było najlepsze i połączyliśmy tworząc program pozbawiony wad innych programów partnerskich!
  • Mały koszt inwestycji tak, aby każdego było stać na wejście w nią niezależnie czy jesteś: uczniem, studentem, rencistą, emerytem, pracownikiem korporacji czy prowadzisz własną działalność gospodarczą. Inwestując 15 zł i mnożąc go przez Twój cenny czas, który poświęcisz na zapraszanie do programu nowych osób. Możesz uzyskać 1000-ktornie większą kwotę. Czego nie zagwarantuje Ci nikt inny.
Kończąc stwierdzeniem, że kto nie inwestuje ten nie zarabia. Zapraszamy do rejestracji i walki o nagrody!    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najnowszy 3 odc. ekipy z Warszawy - http://eserial.pl oraz wiele innych seriali bez limitu i rejestracji za darmo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja wam powiem że na takich systemach się nie zarabia - żeby coś zarobić to trzeba samemu się o to postarać :) ja niedawno założyłam komis rowerowy w wawie i super mi to hula :) dużo się zastanawiałam nad biznesem i pomogły mi takie motywujące filmiki http://www.youtube.com/user/TimeForBusinessTV/videos  Iza jest świetna ! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prosty sposób na zarobienie pieniędzy przez internet. Ja tak już zarabiam jakiś czas i jestem zadowolony. Mój kontakt       Ludwik222@interia.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak była kiedyś taka apka na androida co trzeba było wpisywać kody udostępniać i wgl i dostawało się po 100 ptk 5 dolarów na PayPal i się okazało, że jak się uzbierało 100ptk to apka się wysypywała i ani kasy nie było ani nic. Dlatego od teraz nie wierze w te niby darmowe zarabianie i nie trace na to czasu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JA nawet kiedyś miałem taką aplikację gdzie trzeba było klikać 100 razy by dostać 1gr Na początku było mało osób i mało wydawania na nich kasy.Później jak już wszyscy się wycwanili i pobierali auto-clickery to juz sie nie oplacalo bo przez 1h mogłeś nawet uciągnąć 30 zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...