Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czy pracodawca może mnie zwolnić podczas urlopu macierzyńskiego?

Utworzony przez Daria, 9 kwietnia 2013 r. o 13:50
Jestem na urlopie macierzyńskim do października tego roku. W sierpniu kończy mi się umowa ( miałam umowę o pracę na czas określony). Czy pracodawca może mnie zwolnić? I od sierpnia nie wypłacać mi pensji? Zna się tu ktoś na prawie pracy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Normalnie nie ma prawa Cię zwolnić, ale jeżeli kończy Ci się umowa, może jej po prostu nie przedłużyć, ale dowiedz się lepiej konkretnie jak to wygląda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jest taka strona którą ostatnio odkryłam. jest na niej sporo artykułów związanych z prawem pracy. zagadnienia sa opisane przystępnym językiem co jest dużym ułatwieniem przy czytaniu prawniczych opisów. znalazałam dla ciebie cos takiego http://www.radapracownikow.pl/UMOWA-NA-CZAS-OKRESLONY-A-CIAZA,319,baza-wiedzy.html może się przyda  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...