Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kodeks pracy po nowemu. Może się zmienić ilość dni urlopu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 października 2017 r. o 08:06 Powrót do artykułu
POSŁOWIE I KSIĘŻA SĄ CAŁY ROK NA URLOPIE.PO CO IM KODEKS PRACY ?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kazda wladza po jakims czasie strzela sobie w kolano poprzez wlasnie taki blad jak ten. to pierwszy samoboj pisu odkad rzadzi. Bylo 500+, teraz jest mieszkalnie+ co przyporzylo im zwolennikow, ale ten glupi pomysl przeszkodzi im w przejeciu wladzy w samorzadach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy autor tego tekstu przeczytał go przed publikacją? Tego się nie da czytać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za idiotyzm.urlop zalezy od umowy z pracodawca czyli kazdy bedzie mial minimum. A co to kogo obchodzi co robie na urlopie? To kiedy mam sobie dorobic jak jestem w jednej pracy i mam sie rozdwoic? Kogo ten kodeks chroni bo na pewno nie pracownika!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no na pewno te zmiany nie są w interesie pracownika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" Podczas urlopu nie będzie można podejmować innej pracy zarobkowej." co za debilizm? Moja sprawa co robię w trakcie urlopu. To łamanie demokracji, zgłoszę to do Komisji Weneckiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co na to solidaruchy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak, teraz ktoś musi wyrobić na te ich wszystkie programy dla leniwych, niepracujacych... Najlepiej niech założą kogance tym pracujacym i do roboty 24 godz/dobę... Jeszcze za chwilę pewnie usłyszymy że to dla naszego dobra i że pracownik na tym zyska... Nic tylko się zwolnić i wyciągać rączki do mopsu!!! Do tego zachęca ten rząd!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
A co na to solidaruchy?
 Siedzą na stołkach, świetują rocznice i śmieją się z frajerów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Które to tak kombinują, no które? Psidziercze mdeny? Psidzielcze kwury?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kogoś główka boli? u mnie płaca jest dość niska, niewiele powyżej minimum na umowie na start. za tak ciężką robotę muszą być odpowiednie wynagrodzenia i są. drugie tyle dostaję właśnie w premiach czy innych pakietach finansowanych przez pracodawcę. jak obetną premię to będzie katastrofa, nie opłaci się pracować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co jeśli ktoś nie poszedł na studia?? Taki to już gorszy człowiek czy co???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Normalnie niewolnictwo i tyle. Ograniczanie swobody w decydowaniu o sobie i swoim życiu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak wejdą takie zmiany to emigracja znów urośnie. Nikt nie jest ślepy i głupi. Każdy wie jakie warunki są na Zachodzie i wynagrodzenia 4 krotnie, 5 krotnie wyższe przy cenach już niestety równych lub większych w Polsce!!!! We Francji np jest 35 dniowy dzień pracy, w wielu państwach 30 dniowy urlop i na urlopie robię sobie co chce. Ludzie nie dajcie się, nie pozwólcie na to!!!!Chcą z nas zrobić niewolników za grosze. Brońmy swoich praw.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...