Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Program partnerski icharge

Utworzony przez Mirosław, 26 listopada 2013 r. o 17:16
Witam!   Chciałbym przedstawić serwis jakim jest icharge. Jest to serwis który działa na podobnych zasadach jak serwisy PPA lecz nie do końca. Wypłaty są realizowane w poniedziałek, środę i piątek. W serwisie mamy do wyboru 7 programów partnerskich takich jak: - bonusask.pl - mobilnylte.pl - darmowykupon24.pl - doladuj24.pl - sklep-progamer24.pl - tv-mobile24.pl - zgarnijbeatsy.pl Stawka wynosi 3zł za rejestracje Wypłaty od 100 zł. Lecz teraz stawka wzrosła do 7 zł za rejestracje, a wypłaty od 50 zł. Nie wiadomo do kiedy mamy takie ulgi więc trzeba korzystać póki się da;) System poleconych ze stawkami 50 gr + roznica miedzy twoja, a jego stawka, czyli np. ty masz stawke 3,50zl kolega ma 3zl i jest twoim poleconym to ty za jego rejestracje dostaniesz 1zl, a on 3zl. Reflink: http://pp.icharge.pl/1ca Bardzo proszę o rejestrację z mojego reflinku.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeciez ta strona to jedno wielkie oszustwo, radze się tam nie rejestrować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A propos programu partnerskiego. Szukam softu do rozliczeń z partnerami przy sprzedaży online. Znalazłem na razie partneo.pl i tylko tyle. Ktoś poleci coś jeszcze?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobre pieniądze zarabia się przede wszystkim na finansach - tutaj prowizje są najwyższe, podobnie zresztą jak konwersje. Zobaczcie tutaj -  http://www.gtf.pl/Strefa-agenta/Wspolpraca Działam jako agent, generuję całkiem niezłe prowizje - z tego można normalnie żyć, zakładając odpowiednie zainteresowanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Opłacalny jest program ze strony zwrotpieniedzy.pl. Prosty we wdrożeniu, tani, bez abonementu, atrakcyjny dla moich klientów i wcale nie musiałem schodzić z cenami, żeby w końcu te przychody zaczęły być zadowalajce. Klient dostaje kartę na którą zamiast punktów ma nabijane zwroty. Cały system jest bardzo nowoczesny, klient nawet sms dostaje, że ma zwrot, także to jest faktycznie atrakcyjne dla ludzi.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...