Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

studia podyplomowe

Utworzony przez arn, 11 sierpnia 2017 r. o 16:38
Orientujecie sie gdzie robią ciekawe studia z mediów społecznosciowych, SEO, przydało by mi sie to w pracy i na pewno pomogło awansować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam! Arn, studia podyplomowe na kierunku Social Media i zintegrowany marketing internetowy możesz podjąć w oddziałach Wyższej Szkoły Bankowej (studia 2-semestralne). Zasady rekrutacji oraz warunki rekrutacji znajdziesz na naszej stronie wsb.pl/kandydaci/studia-podyplomowe do czego serdecznie Cię zachęcam. Zapisując się do 19 września zyskujesz 600 zł: 300 zł dzięki zniżce w czesnym oraz 300 zł dzięki niższej opłacie wpisowej wynoszącej 100 zł. Zapraszam! Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki Online Ekspert WSB
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy na wszystkich oddziałach dostępne są te same kierunki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anna napisał:
Czy na wszystkich oddziałach dostępne są te same kierunki?
Moja droga oferta poszczególnych oddziałów Wyższej Szkoły Bankowej różni się od siebie. Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki Online Ekspert WSB
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy jest możliwość zapisania się na takie studia podyplomowe w trakcie zaczętego roku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Amelia napisał:
Czy jest możliwość zapisania się na takie studia podyplomowe w trakcie zaczętego roku?
Rekrutacja na studia podyplomowe jest nadal otwarta, zatem możesz aplikować w wybranym oddziale Wyższej Szkoły Bankowej lub na stronie wsb.pl/kandydaci/studia-podyplomowe Dodam, że zapisując się na studia do 16 października możesz zyskać nawet 700 zł! Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki Online Ekspert WSB
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może zamiast studiów podyplomowych warto wybrać się na jakiś dobry kurs. kilka razy byłam na bardzo dobrych kursach w academy of business: ******academyofbusiness.pl/pl/szkolenia,1/ dawno temu już się nauczyłam, że dobre szkolenie musi niestety kosztować więc zazwyczaj nie waham się zainwestować w swój rozwój. byłam na kilku bezpłatnych szkoleniach finansowanych z środków unii europejskiej i zazwyczaj wychodziłam z tych szkoleń z taką samą wiedzą z jaką na nich przyszłam. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...