Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szukanie pracy przez Internet - to się opłata!

Utworzony przez gacek1980, 21 grudnia 2011 o 16:10
Witam! Wszyscy wiemy jak dużą rolę w naszych czasach pełni Internet - dostarcza on nie tylko informacji czy rozrywki, ale także pomaga znaleźć rozwiązanie w wielu kwestiach, także tych zawodowych. W sieci istnieje wiele portali z ofertami pracy - niektóre z nich są bardziej, inne mniej znane. Wszystkie jednak wychodzą naprzeciw oczekiwaniom osób szukających pracy. Piszę o tym, ponieważ sam niedawno przekonałem się, że portale zajmujące się e-rekrutacją skutecznie pomagają znaleźć zatrudnienie. Jakie są Wasze doświadczenia w tym temacie?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Żeby znalesc prace przez internet trzeba mieć dużo szczęścia .
0
Ja znalazłem prace przez internet .Dla mnie się opłaca .
Ostatnio edytowany 26 grudnia 2011 o 13:19
0
Hmm zaskakuje mnie, że tak mało opinii na ten temat się pojawiło. Wydawałoby się, że w dzisiejszych czasach co 2 osoba znajduje pracę przez internet. Naprawdę nikt nie ma nic ciekawego do opowiedzenia?
0
Witam. również jestem zdziwiona że się nikt wiecej nie wypowiedział. Ja obecnie szukam poprzez strone http://pracawkraju.com . polecam tę stronke jest wiele ciekawych ofert pracy m.in. praca dla kierowcy w Warszawie .Polecam tę stronke.
0
Zapraszam Cię na moją stronę, która jak myślę może Cię bardzo zainteresować. Czy słyszałaś już może o grupie MojeOri? Jest to grupa konsultantek Oriflame działających wg nowej metody OriNet. Dzięki niej można zarabiać pieniądze pracując głównie w Internecie. Jeżeli jesteś zainteresowana zapraszam Cię na moją stronę – tam możesz pobrać darmowe Vademecum, z którego dowiesz się wszystkiego. Adres mojej strony to www.magdalenat.mojeori.pl
0
Cześć! W Internecie jest bardzo ciekawy program lojalnościowy. W ramach niego zbierasz punkty (perły), które później możesz wymieniać na pieniądze.Punkty (perły) możesz zbierać na różne sposoby: czytając e-maile, wypełniając ankiety i grając w gry. Jest tam też wiele ciekawych ofert, dzięki którym można oszczędzić dużo pieniędzy!Myślę, że to coś dla Ciebie! Możesz przejść na stronę programu, klikając ten link:https://www.moneymilioner.pl/120009Pozdrawiam  
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: