Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szukanie pracy przez Internet - to się opłata!

Utworzony przez gacek1980, 21 grudnia 2011 r. o 16:10
Witam! Wszyscy wiemy jak dużą rolę w naszych czasach pełni Internet - dostarcza on nie tylko informacji czy rozrywki, ale także pomaga znaleźć rozwiązanie w wielu kwestiach, także tych zawodowych. W sieci istnieje wiele portali z ofertami pracy - niektóre z nich są bardziej, inne mniej znane. Wszystkie jednak wychodzą naprzeciw oczekiwaniom osób szukających pracy. Piszę o tym, ponieważ sam niedawno przekonałem się, że portale zajmujące się e-rekrutacją skutecznie pomagają znaleźć zatrudnienie. Jakie są Wasze doświadczenia w tym temacie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żeby znalesc prace przez internet trzeba mieć dużo szczęścia .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja znalazłem prace przez internet .Dla mnie się opłaca .
Ostatnio edytowany 26 grudnia 2011 r. o 13:19
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmm zaskakuje mnie, że tak mało opinii na ten temat się pojawiło. Wydawałoby się, że w dzisiejszych czasach co 2 osoba znajduje pracę przez internet. Naprawdę nikt nie ma nic ciekawego do opowiedzenia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam. również jestem zdziwiona że się nikt wiecej nie wypowiedział. Ja obecnie szukam poprzez strone http://pracawkraju.com . polecam tę stronke jest wiele ciekawych ofert pracy m.in. praca dla kierowcy w Warszawie .Polecam tę stronke.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszam Cię na moją stronę, która jak myślę może Cię bardzo zainteresować. Czy słyszałaś już może o grupie MojeOri? Jest to grupa konsultantek Oriflame działających wg nowej metody OriNet. Dzięki niej można zarabiać pieniądze pracując głównie w Internecie. Jeżeli jesteś zainteresowana zapraszam Cię na moją stronę – tam możesz pobrać darmowe Vademecum, z którego dowiesz się wszystkiego. Adres mojej strony to www.magdalenat.mojeori.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...