Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Uczciwa praca przez internet

Utworzony przez piotr, 29 października 2011 r. o 21:18
znalazłam oferty pracy zdalnej tutaj ***pl.jobsora.com/ . sporo ofert pracy dla studentów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niezle się to prezentuje 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie boicie się, że to oszuści?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co może wydawać się absurdalne, ale zarabiać mozna również na pożyczkach przez internet. znalazłam o tym ostatnio artykuł na loando..***s://loando.pl/wpis/jak-zarabiac-na-pozyczkach  nie wiem czy komuś się to udaje, ale skoro tyle osób wrzuca tyle propozycji zarobku przez internet to i ja podsyłam. pozdrawiam. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam Przedstawiam moją ofertę pracy Oferuję pracę w której nauczę Cię: – Jak zacząć zarabiać w internecie od ZERA, bez Inwestycji. – Krok po kroku, nauczę Cię jak zarabiać coraz większe pieniądze. – Jak zbudować Biznes w sieci, tak abyś nie musiał marnować całego swojego czasu. Otrzymasz gotowe narzędzia Oto kilka PLUSÓW współpracy ze mną: – W pełni LEGALNA praca! Sam ustalasz godziny pracy, pracujesz wtedy kiedy chcesz. – Brak „Szefa” nad głową! Tutaj sam jesteś sobie szefem. – Bez INWESTYCJI. Uczestnictwo w programie jest Darmowe i w każdej chwili możesz zrezygnować. – BEZ Formalności. Wystarczy twoje Imię oraz wiek. – Praca która zabiera niewiele czasu (ok.4 godzin dziennie) i daje naprawdę dobre zarobki. – Współpraca z portalem który istnieje JUŻ 13 Lat, a w tym czasie wypłacił swoim partnerom Dużą sumę pieniędzy. – Grupa wsparcia stały całodobowy kontakt. Jeśli pojawią się problemy, niejasności, będziesz miał pytania, możesz o każdej porze do mnie napisać. Odpowiem jak najszybciej to będzie możliwe! Warunkiem jaki trzeba spełnić, aby dołączyć to ukończone 18 LAT, Podstawy obsługi komputera oraz poruszania się po internecie. Zainteresowania osoby proszę o kontakt mailowy  Adres e-mail: mkworld32@gmail.com Zapraszam do współpracy, Dziękuję za zaufanie, Maciej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcesz zarobić dodatkowe pieniądze będąc studentem lub pracownikiem na etacie? Szukam osób do zespołu, którego celem będzie powiększanie swoich oszczędności i  zarabianie pasywne. Jeśli jesteś osobą z dostępem do internetu oraz masz chęci do działania, zapraszam do współpracy. Proszę o wiadomość na finanse_pl@wp.pl aby poznać szczegóły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę że dla osób które mają lekkie pióro i znają się trochę na różnych branżach dobrą propozycją mogą być usługi copywritingu. To praca zdalna dla freelancerów. Nie wymaga jeżdżenia do roboty na konkretną godzinę, ale dobrego dostępu do internetu i sprawnego laptopa. Pisanie tekstów reklamowych nie jest trudne. Wystarczy trochę znać się na zasadach SEO, by wiedzieć jak dobioerać odpowiednie frazy i słowa kluczowe. Oczywiście to sie zmienia więc ciągle trzeba to śledzić w literaturze fachowej. Główkie w języku angielskim. Poza tym same zalety. Można nawet z robotą jeździć na wakacje. Tak przynajmniej robią ci co mają w branży duże doświadczenie.  Freelancer od copywritingu ******newproject.biz.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...