Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Witam dam pracę internetową. Wysokie zarobki.

Utworzony przez pracaiphone, 6 lutego 2014 r. o 16:52
Witam dam pracę internetową. Wysokie zarobki. Witam, dam pracę sprzedaż telefonów komórkowych Iphone, Blackberry wraz z dostawą 24 godzinną. 100% bezpieczeństwo.Za sprzedaną sztukę płacę 30zł na czysto.Do pracy nalezy posiadać konto allegro. Zarobek przelewam w ciągu 2 godzin od sprzedanej sztuki.  Towar wysyłany za pobraniem ze sprawdzeniem zawartości przed zapłatą za towar. Jak to działa? Sprzęt wysyłam. Klientowi paczkę dostarcza listonosz. Klient posiada możliwość sprawdzenia zawartości paczki przed zapłaceniem za towar. Telefony są zafoliowane przeznaczone na rynek europejski. Wszystkie opłaty za wystawienie towaru oraz prowizję od sprzedaży pokrywam na bierząco. Przed wystawieniem aukcji wysyłam pieniądze na konto bankowe abyś mógł na bierząco opłacić opłaty. Towar 100% oryginalny i NOWY. REALNE ZDJĘCIA. Opis wraz z całą specyfikacją oraz zdjęciami podsyłam na pocztę. Zapraszam na rozmowę pod numer komunikatora gg: 3102239    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam. Proszę o jakies szczegóły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...