Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zmiana akcjonariusza

Utworzony przez Andrzej, 13 listopada 2017 r. o 18:02
Dzień dobry, w spółce, w której jestem współudziałowcem, zmienił się współwłaściciel. Mam wrażenie, że nikt tego nie zgłosił do KRS - czy powinno się to zrobić? I jakie konsekwencje grożą za brak takiego działania?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A skąd takie przypuszczenia? Z tego co się orientuję, wszelkie zmiany tego typu należy zgłaszać, a ewentualne zaniedbania kończą się karami finansowymi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam swoje źródła. Nie wiem tylko, czy powinienem się martwić. I czy coś z tym sam mogę zrobić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bezpośrednio Ciebie to nie dotyczy. Być może jest jescze czas, żeby to zgłosić. A kary finansowe są, ale wydaje mi się, że to bez żadnych dodatkowych konsekwencji jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witajcie! w ramach kampanii informacyjnej mam przyjemność być waszym doradcą online. pozostaję do dyspozycji dla wszystkich zainteresowanych tematyką rejestracji i/lub zmian w krs. jeśli macie jakiekolwiek pytania, chętnie na nie odpowiem zarówno w tym jak i skorelowanych wątkach. paweł, specjalista on-line  ***formularze-krs.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
andrzej napisał:
dzień dobry, w spółce, w której jestem współudziałowcem, zmienił się współwłaściciel. mam wrażenie, że nikt tego nie zgłosił do krs - czy powinno się to zrobić? i jakie konsekwencje grożą za brak takiego działania?
 witam,  oczywiście, że taka sytuacja wymaga zgłoszenia do krs,  zmiana współwłaściciela, czyli współnika, wymaga zgłoszenia do krs ma pan na to 14 dni, w konsekwencji może zostać nałożona grzywna nawet do 20 tyś zł
kumpela napisał:
bezpośrednio ciebie to nie dotyczy. być może jest jescze czas, żeby to zgłosić. a kary finansowe są, ale wydaje mi się, że to bez żadnych dodatkowych konsekwencji jest.
 dodatkowo, zmiany w krs mogą być zgłoszone tylko do 6 miesięcy, po tym czasie nie można już ich zarejestrować paweł, specjalista on-line  ***formularze-krs.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Pawle, dziękuję za odpowiedź. Ale czy kary finansowe mogą być naprawdę aż tak duże?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co jeśli tych 6 miesięcy upłynie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Andrzej napisał:
Panie Pawle, dziękuję za odpowiedź. Ale czy kary finansowe mogą być naprawdę aż tak duże?
 Witam,  to są grzywny "z taryfikatora" , mogą być aż takie wysokie,  najlepiej nie dopuścić do sytuacji, w której takie mogą być zadana
kumpela napisał:
Co jeśli tych 6 miesięcy upłynie?
 najlepiej przyjąć, że jeśli urządnicy wyznaczyli taki termin to się trzeba go trzymać i wszystko będzie w porządku paweł, specjalista on-line  formularze-krs.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...