Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Homeopatia na receptę

Utworzony przez Tereska, 1 października 2012 r. o 00:07
Chciałam ostatnio kupić w aptece czopki homeopatyczne viburcol, bo mojej córeczce wychodzą ząbki i strasznie dają jej popalić, ale pani poprosiła mnie o receptę. Pamiętam, że jeszcze z pół roku temu kupowałam je normalnie bez recepty jak mała miała kolki a teraz taka "niespodzianka". Zmienili nazwę leku na viburcol compositium i wpisali na listę leków na receptę. Nie wiem dlaczego tak się stało, bo skład i działanie pozostało to samo. Znalazłam petycję w tej sprawie, żeby viburcol znowu był dostępny bez recepty. Chętnych zapraszam gorąco do podpisania - http://www.facebook.com/events/213517425442928
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem zwolennikiem leków homeopatycznych. Chętnie się podpiszę, a córeczce życzę zdrowia:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...