Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Laserowe leczenie żylaków

Utworzony przez mała mi, 4 maja 2015 r. o 13:35
Witam, Czy ktoś może mi polecić dobrych specjalistów od laserowego usuwania żylaków? Zastanawiam się właśnie nad tym zabiegiem i jestem ciekawa jakie są efekty. Ktoś miał taki zabieg i może mi kogoś polecić? Chodzi mi o Lublin i okolice. Interesuje mnie konkretnie zabieg EVLT, bo mam 25 lat i nie chcę mieć wielkich blizn na nogach. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A sprawdzałaś w szpitalach na NFZ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiesz, co nie chce mi się czekać. Wolałabym to zrobić przed latem i nie musieć się wstydzić założyć krótszej spódnicy J
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, ja miałam tego typu zabieg niedawno u doktora Zubilewicza. Moja znajoma mi go poleciła i jestem bardzo zadowolona. Wszystko przebiegło bardzo szybko i sprawnie, jeszcze tego samego dnia byłam w domu. Teraz chodzę w pończochach uciskowych, nie mogę dźwigać i w ogóle najlepiej jest leżeć dużo z nogami w górze. Trochę szczypie i czuję delikatny dyskomfort, ale nie boli. Przynajmniej trochę obowiązków domowych mi odpadło hehehe J Jeśli zależy Ci żeby nie było blizn to polecam, bo widziałam pacjentki po tym zabiegu i to wygląda rewelacyjnie. Masz tylko takie małe kropki, jak piegi jakieś i małe blizny tam gdzie miałaś nacięcia. Mam nadzieję, że u mnie też tak to będzie wyglądać. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie dokładnie miałaś to robione? W jakiejś klinice, szpitalu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Zana w ŻagielMed. Daj znać czy się zdecydowałaś i w razie pytań pisz śmiało!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękuję Ci bardzo za wyczerpującą odpowiedź. Strasznie się stresuje na myśl o zabiegu, ale już nie mogę patrzeć na te paskudztwa na moich nogach! Dam znać na pewno!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...