Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

operacja laserowa oczu

Utworzony przez joab, 26 maja 2013 r. o 17:15
ale przecież to czy masz suche oczy nie ma raczej zadnego wpływu  na to czy mozesz miec zabieg czy nie . Dużym , a właściwie decydującym znaczeniem jest  to czy masz ustabilizowaną wadę. Ja np przy wadzie -4 i -5 miałam zabieg lentivu . I wada zeszła mi do zera 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z tego co czytałam jakiś czas temu to jeżeli ściśle się stosujesz do zaleceń lekarza to nie ma możliwości żeby się coś działo po zabiegu ale jak to wygląda w praktyce to nie miałam okazji się przekonać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokladnie , nie ma wpływu na to czy masz miec autorze wątku zabieg czy nie . Ja sama wybieram sie na zabiegi laserowej korekcji wzroku w Rzeszowie do kliniki Optegra. jestem po wizycie kwalifikacyjnej juz ;) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem akurat po zabiegu  lentivu w Rzeszowie jakiś tydzień czasu . Co mogę powiedzieć ? No więc : czuję się bardzo dobrze , nastepnego dnia mogłam iść sobie na spacer ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja akurat wybieram się na zabieg ale w klinice  Optegra w Lublinie. Będę miała zabieg Lasek w promocyjnej cenie. Załace też za wizytę kwalifikacyjną 149 zł co niezmiernie mnie cieszy ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
We Wrocławiu jest barzo dobra klinika Spektrum, robią zabiegi najnowocześniejszymi metodami, wiem że ludzie jeżdża z całej Polski. Zresztą korekcja może się odbywać ni tylko laserowo ale też jest możliwość refrakcyjnej wymiany soczewki i też wszczep soczewki fakijnej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja zdecydowałam się na laserową korekcję wzroku w mojej Warszawie, gdzie zresztą mieszkam od dziecka ;) Trafiłam tutaj na super klinikę Dzięgielewska Instytut Oka, cena bardzo wporządku, zabieg krótki, trwał jedynie 30 minut.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś tutaj pytał czy oko może być bardziej wysuszone. Nie sądzę. Tzn ja tak nie miałam i jeszcze też zależy jaką masz metodą usuwaną wadę wzroku.  Ja miałam zabieg Lentivu w Optegrze. Nie miałam zespłu suchego oka. Wiaodmo że dostałam krople z antybiotykiem o to trzeba mieć, zeby jakiegoś zakażenia nie dostać. To jest zabieg. No i krople nawilżające. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś tutaj pytał czy oko może być bardziej wysuszone. Nie sądzę. Tzn ja tak nie miałam i jeszcze też zależy jaką masz metodą usuwaną wadę wzroku.  Ja miałam zabieg Lentivu w Optegrze. Nie miałam zespłu suchego oka. Wiaodmo że dostałam krople z antybiotykiem o to trzeba mieć, zeby jakiegoś zakażenia nie dostać. To jest zabieg. No i krople nawilżające.
 Potwierdzam, też nie miałam takich problemów jak zespół suchego oka po tym zabiegu. Ja mogłam w koncu normalnie funkcjonować i np uprawiać wspinaczkę bez okularów i soczewek, po ktoórych często miewałam stany zapalne. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój tata miał w Optegrze zabieg Clearvu, fajnie że jest też możliwość laserowej korekcji wzroku dla osób po 40 roku życia. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabieg Lentivu, uważam, ze jest to najlepsze chyba co mnie spotkało. jaka była moja radość że nie musze w koncu zakładać okularów. właściwie to było tak, że ja bez okularów na dłuższą metę nie widziałam kompletnie nic. jestem wdzięczna równiez Optegrze, lekarzom, ze tak dobrze mi przeprowadzili ten zabieg. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja sie wybieram na zabieg Lentivu i jeszcze teraz tak w ogóle jest promocja na wizytę kwalifikacyjną. teraz kosztuje tylko  149 zł 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiem tak szczerze, że do mnie juz zaden zabieg się nie nadawał jak Clearvu, swoją droga również robiony w Optegrze. Mam 45 lat więc jedyne co mi zostało to właśnie taki zabieg na krótkowzroczność ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabieg laserowej korekcji wzroku miałam w Optegrze w Lublinie ;) I jestem bardzo zadowolona z efektu iz  tego, ze jest krótki okres rekonwalscencji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie miałam żadnych problemów tak szczerze mówiąc z takimi rzeczami jak suche oczy czy coś. Jedynie może lekki ból, który jest normalny. Aczkolwiek i tak właściwie następnego dnia po laserowej korekcji wzroku wróciłam normalnie do codziennego zycia. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest też jeszcze zabieg Clearvu w Optegrze, jest ogromną szansą dla osób po 40 stce i chcących sie cieszyć normalnym wzrokiem ;) bez okularów jeszcze. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...