Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

sucha skóra

Utworzony przez octavvia, 11 grudnia 2015 r. o 09:41
Czy możecie polecić jakieś dobre kosmetyki do suchej skóry?? Odkąd sezon grzewczy się zaczął mam z tym spory problem :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi pomaga olej z ogórecznika http://www.naturala.pl/Produkt/11/olej_z_ogorecznika który sprawia ze skóra nie tylko jest bardziej nawilżona, ale również działa odmładzająco
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym poleciała jakiś balsam lub masło do ciała. Sama używam http://www.lifetree.pl/kosmetyki-naturalne/odmladzajacy-i-intensywnie-nawilzajacy-krem-do-ciala-natura-siberica-gzel/ Moim zdaniem najlepsze będą kosmetyki ekologiczne z olejkami roślinnymi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sucha   skóra  to problem może  najpierw należy zrobić sobie badania krwi suchość nie bieze się  z nikąd   u Nas w Gliwicach jest dość fajne labolatorum  http://www.badania-medyczne.pl/badanie-krwi-gliwice-srodmiescie-laboratorium-cennik/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na suchą skórę bardzo dobrze działa olej lniany, szukaj kosmetyków z tym składnikiem, ja używam atoperalu w zimie do całego ciała na noc, szczególnie te bardziej wysuszone partie (łokcie, kolana itp.)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam bardzo suchą skórę, do tego bardzo delikatną, więc też nie wszystkich kosmetyków mogę używać. Stawiam raczej na te z naturalnym składem. Jeśli chodzi o balsam do ciała, to najlepiej sprawdza się u mnie Dermoprotektor z Cetaphil (w składzie ma np. olej z orzechów makadmia i masło shea). Jeśli ktoś szuka czegoś w rozsądnej cenie, to myślę, że to dobra opcja. A poza tym teraz mają konkurs, w którym można wygrać zestaw kosmetyków na rok :) to się dopiero opłaca. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli masz tak, że dodatkowo skóra łatwo się podrażnia, to mi pani w aptece poleciła oeaprol hydrosense. Jest wydajny, a skóra po nim robi się gładka w dotyku i czuć, że krem po prostu się w nią wpija.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do kąpieli dodaj oleju kokosowego, a po kąpieli miejsca szczególnie przesuszone smaru kremem Dermaveel
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W zimie sucha skora to faktycznie problem. Nie dosc, ze powietrze w pomieszczeniach jest cieple i suche to mroz i zimno na zewnatrz tez nie pomagaja w cale. Kosmetykow do wyboru jest sporo, ja stosuje tylko te naturalne. Przed zima zrobilam sobie spore zakupy w sklepie sekretpiekna.sklep.pl i kupilam bio mydlo w plynie z allepo i juz po kapieli widze, ze skora nie jest tak bardzo wysuszona, pozniej smaruje sie balsamem galbanum, ktory cudnie pachnie i skora po nim jest miekka, a na twarz serum z 7 olejow - bardziej na zmarszczki, ale i nawilza tez fajnie. Mysle, ze jak sobie zainwestujesz  w taki zestaw to przestaniesz narzekac na sucha skore 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja na suchą skure stosuję serum z witaminą c + jakiś olejek/ balsam :) zazwyaczaj korzystam z tego serum  ***s://idealna.pl/kosmetyki/pielegnacja-twarzy/koncentraty-serum-preparaty-punktowe/perfecta-fenomen-c-booster-wyrownanie-kolorytu-nawilzenie-i-odzywienie-na-dzien-i-na-noc/  i balsamu z bielendy :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też do kąpieli dodaje oleju kokosowego, a później smaruję ciało balsamem z AVON lawendowym. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdecydowanie polecam olejki naturalne, ale także zabiegi w gabinecie, gdzie używaja profesjonalnych kosmetyków, które mogą mieć szybsze działanie. Dobrym wyborem jest np. oksybrazja. Ja chodzę do LaGuel na warszawskim Ursynowie, ale w zależności od tego, gdzie mieszkasz możesz znaleźc jakieś miejsce dla siebie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak miałam problem ze skórą to używałam preparatów oillan. Widziałam te produkty w aptece spytałam farmaceutkę co to jest i mi poleciła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja uwielbiam po kąpieli nasmarować ciało masłem oliwkowym  ***s://sklep.barwa.com.pl/barwy-harmonii/141-maslo-oliwkowe-barwy-harmonii-220-ml.html  fajnie nawilża wysuszoną skórę i przepięknie pachnie. naprawdę jestem z niego bardzo zadowolona. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jak wygląda u was kwestia makijażu przy suchej skórze? bo ja mam ten problem, że mało, który podkład jest w stanie sobie poradzić bo wszystkie podkreślają niemiłosiernie suche skórki z którymi ciągle walczę, najlepiej się z pierre rene skin balance sprawdza ***s://***pierrerene.pl/pl/kosmetyki/twarz/podklady/fluid-skin-balance-professional, ale wkurza mnie, że nie mogę nic innego kupić a testować lubię i wolałabym móc sięgać też po inne podkłady
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spróbuj serię kosmetyków ***s://sklep.barwa.com.pl/35-pause  jest to nowość na rynku kosmetycznym jeżeli chodzi o kremy szybko i skutecznie poprawiające kondycję skóry. są nowością na rynku kosmetycznym i jeżeli lubisz testować na sobie nowości to masz okazje. ja już przetestowałam i wydaję im jak najlepszą opinie. myślę, że również podzielisz moje zdanie o nich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po zimie, ale i głównie w trakcie jej trwania, warto o skórę odpowiednio dbać, nawilżać. Od tej, już skończonej zimy, stosuję dermokosmetyki z serii Cetaphil. Najpierw przemywam i oczyszczam twarz emulsją micelarną Cetaphil EM do mycia, a nastę[nie smaruję się balsamem do twarzy i ciala Cetaphil MD dermoprotektor. I tak używam tych preparatów codziennie rano i wieczorem. Balsam szybko się wchłania, nie  jest lepi, a jak rewelacyjnie nawilża ciało...mmm bosko :) polecam bo warto 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Próbowałam sił z kilkoma różnymi preparatami, ale mam bardzo wrażliwą skórę, dlatego często kończyło się to dla mnie podrażnieniami i wysypką. W końcu postanowiłam sprawdzić bardziej naturalnego sposoby. Zamiast kremów i balsamów używam nierafinowanego oleju kokosowego, a do tego piję dużo zielonej Piwniczanki i zajadam sezonowymi owocami i warzywami (albo robię z nich koktajle). Od tamtej pory nie mogę narzekać na suchą skórę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja stosuję od jakiegoś czasu fajny suplement diety z naturalnymi olejami, to się nazywa Neoglandyna. Pomaga mi z suchą skórą, warto myślę spróbować i od środka się odżywić :) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moja największą zmorą była sucha skóra u dłoni, aż głupio mi było podać rękę na przywitanie. Koleżanka mi polecila maski zluszczające byOlie i to był strzał w dziesiątkę, od razu kupiłam kilka sztuk i zaczęłam raz w tygodniu robić, poprawa bardzo duża, skóra od razu jest przyjemniejsza w dotyku, gładsza, zniknęła szorstkosc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...