Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

sucha skóra

Utworzony przez octavvia, 11 grudnia 2015 o 09:41
Czy możecie polecić jakieś dobre kosmetyki do suchej skóry?? Odkąd sezon grzewczy się zaczął mam z tym spory problem :/
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Mi pomaga olej z ogórecznika http://www.naturala.pl/Produkt/11/olej_z_ogorecznika który sprawia ze skóra nie tylko jest bardziej nawilżona, ale również działa odmładzająco
0
Ja bym poleciała jakiś balsam lub masło do ciała. Sama używam http://www.lifetree.pl/kosmetyki-naturalne/odmladzajacy-i-intensywnie-nawilzajacy-krem-do-ciala-natura-siberica-gzel/ Moim zdaniem najlepsze będą kosmetyki ekologiczne z olejkami roślinnymi.
0
Sucha   skóra  to problem może  najpierw należy zrobić sobie badania krwi suchość nie bieze się  z nikąd   u Nas w Gliwicach jest dość fajne labolatorum  http://www.badania-medyczne.pl/badanie-krwi-gliwice-srodmiescie-laboratorium-cennik/
0
Na suchą skórę bardzo dobrze działa olej lniany, szukaj kosmetyków z tym składnikiem, ja używam atoperalu w zimie do całego ciała na noc, szczególnie te bardziej wysuszone partie (łokcie, kolana itp.)
0
Mam bardzo suchą skórę, do tego bardzo delikatną, więc też nie wszystkich kosmetyków mogę używać. Stawiam raczej na te z naturalnym składem. Jeśli chodzi o balsam do ciała, to najlepiej sprawdza się u mnie Dermoprotektor z Cetaphil (w składzie ma np. olej z orzechów makadmia i masło shea). Jeśli ktoś szuka czegoś w rozsądnej cenie, to myślę, że to dobra opcja. A poza tym teraz mają konkurs, w którym można wygrać zestaw kosmetyków na rok :) to się dopiero opłaca. 
0
Jeżeli masz tak, że dodatkowo skóra łatwo się podrażnia, to mi pani w aptece poleciła oeaprol hydrosense. Jest wydajny, a skóra po nim robi się gładka w dotyku i czuć, że krem po prostu się w nią wpija.
0
Do kąpieli dodaj oleju kokosowego, a po kąpieli miejsca szczególnie przesuszone smaru kremem Dermaveel
0
W zimie sucha skora to faktycznie problem. Nie dosc, ze powietrze w pomieszczeniach jest cieple i suche to mroz i zimno na zewnatrz tez nie pomagaja w cale. Kosmetykow do wyboru jest sporo, ja stosuje tylko te naturalne. Przed zima zrobilam sobie spore zakupy w sklepie sekretpiekna.sklep.pl i kupilam bio mydlo w plynie z allepo i juz po kapieli widze, ze skora nie jest tak bardzo wysuszona, pozniej smaruje sie balsamem galbanum, ktory cudnie pachnie i skora po nim jest miekka, a na twarz serum z 7 olejow - bardziej na zmarszczki, ale i nawilza tez fajnie. Mysle, ze jak sobie zainwestujesz  w taki zestaw to przestaniesz narzekac na sucha skore 
0
ja na suchą skure stosuję serum z witaminą c + jakiś olejek/ balsam :) zazwyaczaj korzystam z tego serum  ***s://idealna.pl/kosmetyki/pielegnacja-twarzy/koncentraty-serum-preparaty-punktowe/perfecta-fenomen-c-booster-wyrownanie-kolorytu-nawilzenie-i-odzywienie-na-dzien-i-na-noc/  i balsamu z bielendy :)
0
Ja też do kąpieli dodaje oleju kokosowego, a później smaruję ciało balsamem z AVON lawendowym. 
0
Zdecydowanie polecam olejki naturalne, ale także zabiegi w gabinecie, gdzie używaja profesjonalnych kosmetyków, które mogą mieć szybsze działanie. Dobrym wyborem jest np. oksybrazja. Ja chodzę do LaGuel na warszawskim Ursynowie, ale w zależności od tego, gdzie mieszkasz możesz znaleźc jakieś miejsce dla siebie. 
0
jak miałam problem ze skórą to używałam preparatów oillan. Widziałam te produkty w aptece spytałam farmaceutkę co to jest i mi poleciła.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: