Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Upominek dla seniora?

Utworzony przez karolajn, 10 grudnia 2014 r. o 15:07
Szukam praktycznego prezentu dla moich rodziców. Czegoś, co nie będzie zbierać kurzu na półce, ale faktycznie im się przyda. Macie jakieś pomysły?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może coś standardowego – kosmetyki, perfumy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy to musi być coś konkretnie dla obojga rodziców? Nie lepiej każdemu kupić inny prezent? I ile mniej więcej możesz przeznaczyć? Jeśli chcesz kupić coś porządnego to proponuję zegarek. Ale nie byle jakiej firmy ale porządny, dobrej marki. Zerknij sobie tutaj: http://www.czaszegarkow.pl/ -  w sklepie możesz znaleźć bardzo wiele promocji na zegarki. Są tam zniżki rzędu 70% na dobre marki. Tak więc może uda Ci się upolować coś porządnego. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczerze? Wolałabym coś mniej oklepanego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To może jakieś karty upominkowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karty? Ale na przykład na co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może na badania lekarskie. Takie ogólne, profilaktyczne, dla każdego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A są jakieś przychodnie, które coś takiego oferują?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No, w Żagiel Med na pewno to mają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki za info  :) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A moze jakiś wypad kupiony na serwisie zakupów grupowych>?Czesto to nie jest duzy wydatek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Starsi ludzie nie mają urozmaiconego życia, siedzenie u lekarzy , telewizor, nudne wizyty wnuczków. Może właśnie na prezent zafundować im coś nowego, czego nie znają? Wizyta w orientalnej restauracji, krotka wycieczka lub może inna rozrywka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem czy wiecie, ale seniorzy także mogą ćwiczyć i prowadzić zdrowy tryb życia, tylko oczywiście wszystko z umiarem :) Ja bym na zachętę zakupił któryś z tych pięknych zestawów do badmintona http://www.badmin.pl/zestawy-do-badmintona-c-89.html?osCsid=729edd77f2fd42fddb9888024d7642ce tylko muszą mieć partnera do gry :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To zależy ile chcecie wydać, ale gdybym chciał kupić konkretny prezent dla seniora to bym postawił na choćby masaże, jakieś spa, baseny. Takie rzeczy na Super Prezenty kosztują śmieszne grosze, a przynajmniej prezent zrobi wrażenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko zależy od usposobienia rodziców i ich wieku. No i oczywiście od tego co tak na prawdę lubią robić.  Ja moim rodzicom z racji że są bardzo aktywnymi ludźmi zwykle kupuję coś do uprawiania sportu (ostatnio dostali ode mnie kije do trekkingu) i byli bardzo zadowoleni. Chociaż można iść w drugą stronę i  zasponsorować jakiś zabieg lub coś podobnego. Tutaj ciekawa historia Mirosławy (55 lat) tego jak można poprawić słuch poprzez inwestycję w aparaty słuchowe lub implanty. Wydaje mi się, że jeśli na przykład Twoi rodzice zmagają się z jakimś problemem można im w ten sposób pomóc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem zakup zegarka to świetny pomysł! Sama kupiłam rodzicom na rocznicę ślubu komplet zegarków - i dla mamy, i dla taty. Byli bardzo zadowoleni, zwłaszcza, że zamówiłam grawer  Mogę polecić fajny sklep http://minuta.pl z zegarkami (olbrzymi wybór!) - dobre, znane marki, w sam raz na elegancki prezent.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze gdy pytaja takie pytania to padaja jeszcze banalniejsze odpowiedzi :] liczy się gest, pamięć ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze gdy pytaja takie pytania to padaja jeszcze banalniejsze odpowiedzi :] liczy się gest, pamięć ;)
Oczywiście, że liczy się gest :) Też wychodzę z takiego założenia. Jednak każdy lubi dostawać fajne prezenyty, moim zdaniem propozycja zegarka jest bardzo fajna, sama chętnie przyjęłabym taki http://www.minuta.pl/p,zegarek-unisex-triwa-sort-of-black-gold-gold-mesh-last114-me021313,455790.html <3
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
eleganckim i niebanalnym prezentem może być oryginalna laska do podpierania. przykład: ******ortomoda.pl/laska-jurata 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w zeszłym roku zrobiłem mojej mamie niezły numer i wykupiłem jej kurs w empiku :d mają tam grupę dla seniorów i dlatego właśni******dziennikwschodni.pl/forum/tematyczne/zdrowie/upominek-dla-seniora,t,101265.htmle na nich się zdecydowałem, myślałem że mnie udusi ale w końcu poszła do szkoły i za***yło, poznała nnowe koleżanki a przez to że w końcu trochę bardziej wyszła z domu to odmłodniała i co chwile mnie zaskakuje nowymi angielskimi słówkami, chyba sam zacznę się poduczać :d
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...