Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tomaszów Lubelski: Chcą upamiętnić tomaszowskich Żydów

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 maja 2016 r. o 16:15 Powrót do artykułu
pomnik a nawet i synagogę nową postawią bo każdy czci swoich przodków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a naszych co wyjechali z biedy za chlebem w latach 1980 - 2016 to kto upamiętni, bo obecnie to nie musowo wyjeźdzać, wystarczy seksować się bez zabezpieczania i ma się za darmo na jedno zrobione dziecko 500 zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ma rację człowiek piszący na blogu. Może upamiętnić naszych którzy musieli emigrować ze względów ekonomicznych. Pracowałem kiedyś w Gminie ... nie powiem w jakiej, ale wiem że Rada gminy to zlep zjebów genetych, zielonego pojęcia o prawie, trzeba się tylko wybić z coraz bardziej poje.... ym pomysłem... i tu mamy kolejny przykład.... nawet uchwały nie pisali. Uchwały pisali pracownicy urzędu gminy, bo przecież zjeby nie panimaju nic a nic. Przypomnę, że Rada Gminy to organ uchwałodawczy Wójt Burmistrz to władza wykonawcza .... błaghaahhahahah g
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...