Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Na sygnale

28 sierpnia 2017 r.
12:58

Lublin: Pijana wiozła rodzinę

Autor: Zdjęcie autora jsz
8 10 A A

Miała ponad 2 promile, a w samochodzie troje dzieci i pijanego męża. 34-latka z Lublina została zatrzymana przez mundurowych. Wszystko dzięki policjantowi, który choć miał wolny dzień, pomógł zatrzymać kobietę

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Do zdarzenia doszło w niedzielę wieczorem, w Lublinie. Policjanci wracał z działki przy ul. Zemborzyckiej. Zauważył jadący całą szerokości drogi samochód. Auto jechało „zygzakiem”.

– Kierujący zwalniał, przyśpieszał zjeżdżał na przeciwny pas ruchu zmuszając nadjeżdżające z przeciwka pojazdy do ucieczki na pobocze – wyjaśnia nadkom. Renata Laszczka – Rusek, rzecznik lubelskiej policji. – Mimo, że funkcjonariusz miał dzień wolny od razu zareagował. Przypuszczał, że kierujący albo znajduje się w stanie nietrzeźwość albo ma problemy zdrowotne.

Przy ul. Pułaskiego, kiedy chrysler zwolnił i zjechał na pobocze, policjant wybiegł ze swojego samochodu. Podbiegł do chryslera. Za kierownicą auta siedziała kobieta, od której czuć było alkohol. Policjant uniemożliwił jej dalszą jazdę i wezwał mundurowych. 34-latka miała w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Co więcej, nie miała prawa jazdy. Wiozła trójkę dzieci w wieku 2,5 i 7 lat oraz męża. Mężczyzna również był pijany.

Czytaj więcej o:

Komentarze 10

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 30 sierpnia 2017 o 17:31
co za parszywe śmieci! odebrać dzieci, dać kary finansowe w wysokości minimum miliona złotych i zamknąć w więzieniu oboje (on nie zabrał jej kluczyków) na co najmniej 5 lat!
Avatar
uiiu / 28 sierpnia 2017 o 16:52
a czy ich pozbawiono władzy rodzicielskiej bo obydwoje rodziców pijanych było, czy tylko mandat, mam nadzieję, że minister Ziobro się tą sprawą zainteresuje
Avatar
hjjhhj / 28 sierpnia 2017 o 16:50
undefined napisał:
Czy dzieci też przebadano alkomatem?
 nie, bo policja jest bardzo biedna, bo wszystko idzie na 500+  i brak jest ustników do badania tekiej ilości pijaków
Avatar
Gość / 28 sierpnia 2017 o 16:48
brawo 500+, dajcie im 1000+ to pioruńsko się nachla i nie będzie w stanie wsiąść za kierownicę, tylko niech cholerne pisowce ze swoich pieniędzy im dają
Avatar
Gość / 28 sierpnia 2017 o 14:13
Czy dzieci też przebadano alkomatem?
Avatar
Gość / 28 sierpnia 2017 o 14:08
Ale sobie teraz chołota poużywa na nieszczęściu zwyczajnej polskiej rodziny! Oczywiście mogli wezwać taksówkę, ale chyba tylko PO-matołów stać na taki wydatek w obecnych czasach. Tamci się nakradli do syta to i limuzynami mogą się rozjeżdżać, a normalni ludzie chcą zwyczajnie żyć....
Avatar
Gość / 28 sierpnia 2017 o 13:57
Państwo dało za free +1000zł to co się będą szczypać.
Avatar
Gość / 28 sierpnia 2017 o 13:15
"Policjanci wracał z działki przy ul. Zemborzyckiej. Zauważył jadący całą szerokości drogi samochód". Żenada nie po raz pierwszy i ostatni CZY KTOŚ TO CZYTA PRZED PUBLIKACJĄ!!!!
Avatar
Gość / 28 sierpnia 2017 o 13:11
Rodzicielskie
Avatar
Gość / 28 sierpnia 2017 o 13:09
Powinni odebrać prawa obywatelskie w takiej sytuacji?
Avatar
Gość / 30 sierpnia 2017 o 17:31
co za parszywe śmieci! odebrać dzieci, dać kary finansowe w wysokości minimum miliona złotych i zamknąć w więzieniu oboje (on nie zabrał jej kluczyków) na co najmniej 5 lat!
Avatar
uiiu / 28 sierpnia 2017 o 16:52
a czy ich pozbawiono władzy rodzicielskiej bo obydwoje rodziców pijanych było, czy tylko mandat, mam nadzieję, że minister Ziobro się tą sprawą zainteresuje
Avatar
hjjhhj / 28 sierpnia 2017 o 16:50
undefined napisał:
Czy dzieci też przebadano alkomatem?
 nie, bo policja jest bardzo biedna, bo wszystko idzie na 500+  i brak jest ustników do badania tekiej ilości pijaków
Avatar
Gość / 28 sierpnia 2017 o 16:48
brawo 500+, dajcie im 1000+ to pioruńsko się nachla i nie będzie w stanie wsiąść za kierownicę, tylko niech cholerne pisowce ze swoich pieniędzy im dają
Avatar
Gość / 28 sierpnia 2017 o 14:13
Czy dzieci też przebadano alkomatem?
Avatar
Gość / 28 sierpnia 2017 o 14:08
Ale sobie teraz chołota poużywa na nieszczęściu zwyczajnej polskiej rodziny! Oczywiście mogli wezwać taksówkę, ale chyba tylko PO-matołów stać na taki wydatek w obecnych czasach. Tamci się nakradli do syta to i limuzynami mogą się rozjeżdżać, a normalni ludzie chcą zwyczajnie żyć....
Avatar
Gość / 28 sierpnia 2017 o 13:57
Państwo dało za free +1000zł to co się będą szczypać.
Avatar
Gość / 28 sierpnia 2017 o 13:15
"Policjanci wracał z działki przy ul. Zemborzyckiej. Zauważył jadący całą szerokości drogi samochód". Żenada nie po raz pierwszy i ostatni CZY KTOŚ TO CZYTA PRZED PUBLIKACJĄ!!!!
Avatar
Gość / 28 sierpnia 2017 o 13:11
Rodzicielskie
Avatar
Gość / 28 sierpnia 2017 o 13:09
Powinni odebrać prawa obywatelskie w takiej sytuacji?
Zobacz wszystkie komentarze 10

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 czerwca 2018 roku

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 czerwca 2018 roku 0 0

Mundial 2018: Tunezja – Anglia 1:2. Wielkie męczarnie faworyta

Mundial 2018: Tunezja – Anglia 1:2. Wielkie męczarnie faworyta 1 0

Świetna pierwsza połowa, ale z fatalną skutecznością. A w drugiej wielkie męczarnie. Anglia ostatecznie wygrała jednak z Tunezją 2:1 po dwóch golach Harry’ego Kane’a. Ta druga padła w doliczonym czasie gry,

To kino dostało wyróżnienie. Może się pochwalić frekwencją

To kino dostało wyróżnienie. Może się pochwalić frekwencją 1 0

Centrum Kultury Filmowej Stylowy zostało wyróżnione za najlepsze wyniki frekwencyjne w rozpowszechnianiu filmów europejskich i światowych. Nie pierwszy raz CKF ma się czym chwalić

Wkrótce marszałek zarobi mniej. "Będę dodatkowo przekazywał ok. 1 tys. zł na cele charytatywne"

Wkrótce marszałek zarobi mniej. "Będę dodatkowo przekazywał ok. 1 tys. zł na cele charytatywne" 3 10

O 545 zł brutto mniej będzie zarabiał od 1 lipca marszałek województwa lubelskiego. To efekt rządowego rozporządzenia, którego celem było zmniejszenie zarobków samorządowców o 20 proc. Ale obniżka w przypadku naszego marszałka będzie niższa niż zakładał PiS

Kto może dostać mieszkanie od miasta? Wkrótce zasady mogą się zmienić

Kto może dostać mieszkanie od miasta? Wkrótce zasady mogą się zmienić 13 2

Zmienione mają być zasady przyznawania mieszkań od miasta. Ratusz chce wpuścić do kolejki po lokal osoby o nieco wyższych dochodach. Sama kolejka rządziłaby się nieco innymi prawami niż obecnie. Osoby, które samowolnie zajęły inny lokal, trafiałyby na dalsze miejsca, przez co dłużej czekałyby na klucze

MKS Perła musi powalczyć o Ligę Mistrzyń w kwalifikacjach

MKS Perła musi powalczyć o Ligę Mistrzyń w kwalifikacjach 1 0

MKS Perła Lublin nie zagra w fazie grupowej. Podopieczne Roberta Lisa do elity będą musiały przebijać się przez turniej kwalifikacyjny. Losowanie eliminacji jest zaplanowane na 27 czerwca.

Skręcała w lewo, ale ją wyprzedzał. Jedna osoba ranna

Skręcała w lewo, ale ją wyprzedzał. Jedna osoba ranna 1 2

Jedna osoba trafiła do szpitala po wypadku w Czemiernikach (pow. radzyński).

MUNDIAL 2018. Belgia – Panama 3:0. Opór tylko do przerwy

MUNDIAL 2018. Belgia – Panama 3:0. Opór tylko do przerwy 1 0

MUNDIAL 2018 W pierwszym meczu grupy G Belgia nie bez problemów pokonała na stadionie w Soczi Panamę 3:0

Ekspresówka z Lublina do Rzeszowa coraz bliżej. Podpisali umowy na kolejny odcinek S19

Ekspresówka z Lublina do Rzeszowa coraz bliżej. Podpisali umowy na kolejny odcinek S19 109 8

W poniedziałek podpisano trzy umowy na prawie 25-kilometrowy odcinek S19 Lasy Janowskie – Nisko Południe. Tym samym ekspresowe połączenie Lublina z Rzeszowem nabiera coraz bardziej realnych kształtów

Miasto movie w Warsztatach Kultury: "Ucieczka z Nowego Jorku"
20 czerwca 2018, 21:00

Miasto movie w Warsztatach Kultury: "Ucieczka z Nowego Jorku" 1 0

Co Gdzie Kiedy. W środę, 20 czerwca o godz. 21 w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a) w ramach cyklu Miasto movie analogowo zobaczymy film Ucieczka z Nowego Jorku.

Trudna sytuacja plantatorów. Wojewoda obwinia PSL, a PSL partię rządzącą

Trudna sytuacja plantatorów. Wojewoda obwinia PSL, a PSL partię rządzącą 0 9

Będzie więcej kontroli owoców miękkich, w tym malin wjeżdżających do Polski zza wschodniej granicy – zapowiedział podczas dzisiejszej konferencji prasowej wojewoda lubelski Przemysław Czarnek. To reakcja na fatalną dla producentów malin sytuację na rynku i niskie ceny skupu tych owoców, które są zdecydowanie poniżej kosztów produkcji.

Motor odmłodzi skład? Decyzje do końca czerwca

Motor odmłodzi skład? Decyzje do końca czerwca 0 6

Kolejny sezon i kolejne rozczarowanie w Lublinie. Motor po raz czwarty z rzędu nie wywalczył awansu do upragnionej II ligi. W lecie znowu zanosi się na zmiany w klubie. Wydaje się, że najbardziej prawdopodobny jest wariant z odmłodzeniem kadry zespołu

Lublin: Oto laureaci Wielkiego Testu Języka Angielskiego [zdjęcia]
galeria

Lublin: Oto laureaci Wielkiego Testu Języka Angielskiego [zdjęcia] 0 0

Za nami kolejna edycja Wielkiego Testu Języka Angielskiego „Challenge Accepted”.

Kadrę Nawałki stać na sukces. Rozmowa z Nataszą Górnicką, kapitan piłkarek Górnika Łęczna
Lubelskie Ekstra

Kadrę Nawałki stać na sukces. Rozmowa z Nataszą Górnicką, kapitan piłkarek Górnika Łęczna 0 0

Rozmowa z Nataszą Górnicką, kapitan piłkarek Górnika Łęczna, aktualnych mistrzyń Polski.

Policjanci i strażacy jeżdżą od miasta do miasta. Chcą pomóc swoim kolegom
zdjęcia
galeria

Policjanci i strażacy jeżdżą od miasta do miasta. Chcą pomóc swoim kolegom 17 7

Ponad 4 tysiące kilometrów, kilkuset uczestników – peleton złożony z funkcjonariuszy policji i straży pożarnej przemierza Polskę, aby pomóc rannym kolegom. W poniedziałek dotarł do Lublina, a lubelska sztafeta wyjechała w trasę do Opola Lubelskiego.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!
Uwaga czytelniku!
Nie teraz Przeczytaj i wyraź zgodę

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych.