Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Na sygnale

28 kwietnia 2017 r.
11:16

W wypadku zginęła kobieta w zaawansowanej ciąży. Dziecka też nie udało się uratować

Autor: Zdjęcie autora gr
1 23 A A

W piątek rano w pobliżu miejscowości Wielącza koło Bodaczowa w powiecie zamojskim czołowo zderzyły się dwa samochody osobowe.

Aktualizacja artykułu: 28 kwietnia 2017 r. 19:22
AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący audi a5 najprawdopodobniej skręcał w lewo. W tym czasie z przeciwka jechał kierujący samochodem audi a4. Doszło do czołowego zderzenia.

Jak informują policjanci, cztery osoby zostały przewiezione do szpitala. Jedną z nich była 27-letnia kobieta będąca w ósmym miesiącu ciąży. Niestety w szpitalu kobieta zmarła. Po godz. 13.30 pomimo reanimacji zmarło także jej dziecko.

Policjanci wyjaśniają okoliczności tego tragicznego wypadku.

Komentarze 23

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 29 kwietnia 2017 o 00:06
+1
Zmarła kobieta i razem z nią dziecko.. Mój syn urodził się jako wcześniak, 2,5 miesiąca wcześniej niż ten maluszek który dzisiaj zginał... Bardzo współczuje rodzinie. A Wam komentującym współczuje braku współczucia...
Avatar
Gość / 28 kwietnia 2017 o 21:21
+1
wnerwiają mnie ci nauczyciele ortografii w komentarzach
Avatar
lkhjl;kjh / 28 kwietnia 2017 o 19:15
+1
jak czytam niektóre komentaże to czytać się nie chce
Avatar
Gość / 28 kwietnia 2017 o 13:59
+1
Kurwa czy to ma znaczenie jak jest napisane. Przekaz zrobiony . W wy pewnie z konkurencji
Avatar
ło panie / 3 maja 2017 o 11:18
przeciez ten bus uczestniczył w całkiem innym wypadku, pod Biłgorajem!
Avatar
gość / 29 kwietnia 2017 o 20:33
Niechlujstwo w tym również językowe powinno denerwować.Oczywiście o ile łatwiej napisać słowo k...a i wypad,takie słowa są najbardziej znane i rozumiane w pewnym kręgu osób.Przykre to co się stało,bardzo współczuję.
Avatar
Gość / 29 kwietnia 2017 o 18:15
Prostakowi nie przeszkadza ani słownictwo, ani ortografia, ani kultura, ani niestosowny ubiór. Jemu wystarczy język migowy (nie ten jakim posługują się osoby niesłyszące), skróty językowe, słownictwo podwórkowe, ortografia nieuka, powrót do jaskini. A dlaczego? A dlatego, bo wtedy czuje się najlepiej i nic nie musi. To tyle na temat zdziwienia, że ktoś poprawia błędy i że go one po prostu rażą, tak samo jak czystego brud. Co do wypadku - niesamowita tragedia dla męża i ojca. Żadne słowa współczucia tego bólu nie zmniejszą.
Avatar
Gość / 29 kwietnia 2017 o 09:02
Ta polonistom dziekujemy i wypad stad glosic swoje madrosci na lekcji jezyka polskiego a nie czyta taki garbus i tylko aby cos komus dopiac.
Avatar
Gość / 29 kwietnia 2017 o 07:52
Lublin112 kupił dziennik wschodni? Tak na siłę oznaczacie materiały wypadkowe 112 Lublin. Ktoś mi wyjaśni?
Avatar
radość? / 28 kwietnia 2017 o 21:18
mogo napisał:
mimi napisał:
Kolejny raz użyto określeń osobówka. Nie ma takiego słowa w poprawnej polszczyźnie. To ma być słownictwo dziennikarzy? Wjazdówka - uprawnia do wjazdu. Osobówka - uprawnia do wejścia?!?! Co to jest osobówka? Do czego służy?
Wszyscy rozumieją o co chodzi- tylko ty ciągle nauczasz j.polskiego. Jak się nie podoba słownictwo to nie czytaj. Bo my zaczynamy mieć uprzedzenia do ....takich mądrali.
 
undefined napisał:
Kurwa czy to ma znaczenie jak jest napisane. Przekaz zrobiony . W wy pewnie z konkurencji" A TAKIE WYRAŻENIE TO ELEGANCKIE , PO POLSKU........................
 
undefined napisał:
Kurwa czy to ma znaczenie jak jest napisane. Przekaz zrobiony . W wy pewnie z konkurencji
 Te komentarze to chyba wypisywał "aótor" tego materiału albo jego redakcyjny kolega/koleżanka. Niestety, "dziennikarstwo" w Dzienniku Wschodnim to dno i wodorosty. Na pocieszenie - jesteście w tej samej lidze co onet.
 Te komentarze to chyba wypisywał "aótor" tego materiału albo jego redakcyjny kolega/koleżanka. Niestety, "dziennikarstwo" w Dzienniku Wschodnim to dno i wodorosty. Na pocieszenie - jesteście w tej samej lidze co onet. rozwiń
Avatar
ło panie / 3 maja 2017 o 11:18
przeciez ten bus uczestniczył w całkiem innym wypadku, pod Biłgorajem!
Avatar
gość / 29 kwietnia 2017 o 20:33
Niechlujstwo w tym również językowe powinno denerwować.Oczywiście o ile łatwiej napisać słowo k...a i wypad,takie słowa są najbardziej znane i rozumiane w pewnym kręgu osób.Przykre to co się stało,bardzo współczuję.
Avatar
Gość / 29 kwietnia 2017 o 18:15
Prostakowi nie przeszkadza ani słownictwo, ani ortografia, ani kultura, ani niestosowny ubiór. Jemu wystarczy język migowy (nie ten jakim posługują się osoby niesłyszące), skróty językowe, słownictwo podwórkowe, ortografia nieuka, powrót do jaskini. A dlaczego? A dlatego, bo wtedy czuje się najlepiej i nic nie musi. To tyle na temat zdziwienia, że ktoś poprawia błędy i że go one po prostu rażą, tak samo jak czystego brud. Co do wypadku - niesamowita tragedia dla męża i ojca. Żadne słowa współczucia tego bólu nie zmniejszą.
Avatar
Gość / 29 kwietnia 2017 o 09:02
Ta polonistom dziekujemy i wypad stad glosic swoje madrosci na lekcji jezyka polskiego a nie czyta taki garbus i tylko aby cos komus dopiac.
Avatar
Gość / 29 kwietnia 2017 o 07:52
Lublin112 kupił dziennik wschodni? Tak na siłę oznaczacie materiały wypadkowe 112 Lublin. Ktoś mi wyjaśni?
Avatar
Gość / 29 kwietnia 2017 o 00:06
+1
Zmarła kobieta i razem z nią dziecko.. Mój syn urodził się jako wcześniak, 2,5 miesiąca wcześniej niż ten maluszek który dzisiaj zginał... Bardzo współczuje rodzinie. A Wam komentującym współczuje braku współczucia...
Avatar
Gość / 28 kwietnia 2017 o 21:21
+1
wnerwiają mnie ci nauczyciele ortografii w komentarzach
Avatar
radość? / 28 kwietnia 2017 o 21:18
mogo napisał:
mimi napisał:
Kolejny raz użyto określeń osobówka. Nie ma takiego słowa w poprawnej polszczyźnie. To ma być słownictwo dziennikarzy? Wjazdówka - uprawnia do wjazdu. Osobówka - uprawnia do wejścia?!?! Co to jest osobówka? Do czego służy?
Wszyscy rozumieją o co chodzi- tylko ty ciągle nauczasz j.polskiego. Jak się nie podoba słownictwo to nie czytaj. Bo my zaczynamy mieć uprzedzenia do ....takich mądrali.
 
undefined napisał:
Kurwa czy to ma znaczenie jak jest napisane. Przekaz zrobiony . W wy pewnie z konkurencji" A TAKIE WYRAŻENIE TO ELEGANCKIE , PO POLSKU........................
 
undefined napisał:
Kurwa czy to ma znaczenie jak jest napisane. Przekaz zrobiony . W wy pewnie z konkurencji
 Te komentarze to chyba wypisywał "aótor" tego materiału albo jego redakcyjny kolega/koleżanka. Niestety, "dziennikarstwo" w Dzienniku Wschodnim to dno i wodorosty. Na pocieszenie - jesteście w tej samej lidze co onet.
 Te komentarze to chyba wypisywał "aótor" tego materiału albo jego redakcyjny kolega/koleżanka. Niestety, "dziennikarstwo" w Dzienniku Wschodnim to dno i wodorosty. Na pocieszenie - jesteście w tej samej lidze co onet. rozwiń
Avatar
Gość / 28 kwietnia 2017 o 20:45
Przed ale i by, powinieneś kolego postawić przecinek. Widać, ty również znasz pojęcie matury z telewizji.
Avatar
Gość / 28 kwietnia 2017 o 20:41
bardzo smutna wiadomość. Szkoda ludzi , matki , dziecka. Ktoś zawinił....A ponadto kolejna smutna wiadomość dotyczy dziennikarzy, którzy po raz ...krotny robią takie błędy ortograficzne i stylistyczne w publikowanych artykułach (np: osobówka), że zastanawiam się ile klas gimnazjum ukończyli. Bo jeżeli dla dziennikarza osobówka i samochód osobowy lub auto znaczy to samo to dla mnie jest to sygnał, że "gówno to jest miut" wg autora lub redaktora pracującego chyba za darmo? NIEUKI a nie dziennikarze- co robi naczelny ale on chyba nawet czytać nie umie ze zrozumieniem...bo toleruje takie byki. Trzeba najpierw zdać maturę by zacząć publikować. Może po reformie szkolnictwa coś się zmieni za ileś lat?
bardzo smutna wiadomość. Szkoda ludzi , matki , dziecka. Ktoś zawinił....A ponadto kolejna smutna wiadomość dotyczy dziennikarzy, którzy po raz ...krotny robią takie błędy ortograficzne i stylistyczne w publikowanych artykułach (np: osobówka), że zastanawiam się ile klas gimnazjum ukończyli. Bo jeżeli dla dziennikarza osobówka i samochód osobowy lub auto znaczy to samo to dla mnie jest to sygnał, że "gówno to jest miut" wg autora lub redaktora pracującego chyba za darmo? NIEUKI a nie dziennikarze- co robi naczelny ale on chyba na... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 23

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Najtańsze finansowanie dla MŚP z branży turystycznej

Najtańsze finansowanie dla MŚP z branży turystycznej 0

11 mln zł trafi do przedsiębiorców z województwa lubelskiego w formie pożyczek na rozwój usług turystycznych. Zgodnie z podpisaną umową z Bankiem Gospodarstwa Krajowego, Fundusz Pożyczkowy Lubelskiej Fundacji Rozwoju (LFR) w dalszym ciągu przyjmuje od przedsiębiorców wnioski o pożyczki preferencyjne.

DK 19: Samochód zderzył się z łosiem. Jedna osoba nie żyje

DK 19: Samochód zderzył się z łosiem. Jedna osoba nie żyje 39 0

Śmiertelny wypadek w Modliborzycach (pow. janowski) na drodze krajowej nr 19.

Inwestują w kajaki. Z myślą o turystach

Inwestują w kajaki. Z myślą o turystach 1 0

Organizacja spływów kajakowych graniczną rzeką Bug staje się włodawską specjalnością. Tym bardziej, że ta forma turystyki cieszy się coraz większym zainteresowaniem ze strony gości, którzy odwiedzają to miasto.

Klub Obywatelski: Były prezydent spotka się z mieszkańcami regionu

Klub Obywatelski: Były prezydent spotka się z mieszkańcami regionu 18 17

Lech Wałęsa odwiedzi Puławy i Zamość. Spotka się z mieszkańcami w ramach Klubu Obywatelskiego.

Koziołki rządzą na zapleczu Ekstraligi. Wanda zdemolowana w Lublinie

Koziołki rządzą na zapleczu Ekstraligi. Wanda zdemolowana w Lublinie 0 1

Żużlowcy Speed Car Motoru Lublin zgodnie z przewidywaniami wygrali po raz piąty w sezonie i umocnili się na pozycji lidera Nice Pierwszej Ligi Żużlowej.

Wykład: o czym myśli pies
26 maja 2018, 16:00

Wykład: o czym myśli pies 5 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maja o godz. 16 w Centrum Kultury (ul. Peowiaków 12) odbędzie się wykład O czym myśli pies. Przeprowadzona zostanie także zbiórka na rzecz schroniska.

Polonista wydał nową książkę. "Podróż do XVI-wiecznego Lublina"
Magazyn

Polonista wydał nową książkę. "Podróż do XVI-wiecznego Lublina" 1 0

Ze Sławomirem Błażewiczem, nauczycielem języka polskiego i autorem wydanej właśnie książki „Tajemnice XI gimnazjum. Unia” rozmawiamy o magicznej podróży w czasy renesansu

Puławy dostarczą bąbelki dla znanej firmy

Puławy dostarczą bąbelki dla znanej firmy 10 5

Zakłady Azotowe „Puławy” otrzymały akredytację na dostarczanie dwutlenku węgla dla amerykańskiej korporacji PepsiCo. To kolejny, po Coca Coli, gigant spożywczy, który będzie korzystał produkowanych nad Wisłą bąbelków.

Speed Car Motor - Wanda Kraków 69:21 [WYNIK KOŃCOWY]

Speed Car Motor - Wanda Kraków 69:21 [WYNIK KOŃCOWY] 29 1

O godzinie 19:30 lubelscy żużlowcy podejmą na swoim torze outsidera Nice 1 Ligi Żużlowej - drużynę Wandy Kraków. Fani zgromadzeni na stadionie liczą więc na kolejne zwycięstwo ekipy trenera Dariusza Śledzia

Orion - Olimpiakos 1:1. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej

Orion - Olimpiakos 1:1. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej 2 2

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA Orion Dereźnia po nieudanej jesieni wiosną zdecydowanie poprawił grę i wciąż liczy się w walce o utrzymanie. Tym razem zespół trenera Artura Czerwa urwał na własnym boisku punkt Olimpiakosowi Tarnogród strzelając gola w 94 minucie

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych 1 2

Skatepark w Łęcznej czeka duża modernizacja. Rozebrane zostaną żelbetonowe fundamenty, wykonana nowa konstrukcja nawierzchni w postaci nowej płyty. Nowy bieg będą miały schody łączące jej dwie części.

Puszcza - Górnik 2:0. Wrócili do strefy spadkowej

Puszcza - Górnik 2:0. Wrócili do strefy spadkowej 0 7

PIŁKARSKA NICE I LIGA Górnik Łęczna uległ na wyjeździe drużynie Puszczy Niepołomice 0:2 i na dwie kolejki przed zakończeniem sezonu mocno skomplikował sobie szansę na zachowanie miejsca na zapleczu Lotto Ekstraklasy

Igros – Victoria 0:2. Grali tylko 55 minut

Igros – Victoria 0:2. Grali tylko 55 minut 7 0

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA Victoria Łukowa Chmielek prowadziła po niespełna na wyjeździe 2:0 po niespełna godzinie gry z Igrosem Krasnobród, ale więcej bramek w tym meczu nie padło bo jeden z zawodników gospodarzy naruszył nietykalność arbitra