Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Na sygnale

19 lipca 2017 r.
7:24

Wypadek na ul. Krochmalnej. Zderzyły się dwa samochody

1 5 A A
Wypadek na ul. Krochmalnej
Wypadek na ul. Krochmalnej (fot. Mateusz / Alarm 24)

Do wypadku doszło po godz. 7 na ul. Krochmalnej w Lublinie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Jak podają policjanci, na rondzie zderzyły się tam dwa samochody osobowe. Jedna osoba potrzebowała pomocy medycznej. To dziecko, które zostało przewiezione do szpitala na badania.

W miejscu wypadku są utrudnienia w ruchu.

Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od Czytelnika Mateusza. Dziękujemy!

Czytaj więcej o:

Komentarze 5

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 22 lipca 2017 o 15:04
dla poszkodowanych należne jest odszkodowanie z oc sprawcy dopłata do zaniżonego kosztorysu z oc sprawcy i bezpłatnie auto zastępcze na pełny okres rozliczenia szkody a nie tylko na 3 dni jak by chciało towarzystwo ubezpieczeniowe. Nie podpisujcie UGODY- zamkniecie sobie drogę do wyższego odszkodowania. Jeśli wam lub waszym bliskim w ciągu ostatnich 20 lat przytrafił się wypadek( był sąd) z winy innego uczestnika ruchu drogowego, to należy wam się dopłata do zaniżonego odszkodowania. Bezpłatna analizakażdejsprawy więcej info 513 996 555
Avatar
Gość / 19 lipca 2017 o 22:41
to nie rondo
Avatar
Gość / 19 lipca 2017 o 08:45
haha. co za oryginalny dziennik. było 112 lublin, a teraz jest ***. ja się tylko zastanawiam po co ten plagiat strony?
Avatar
Gość / 19 lipca 2017 o 07:59
A to w końcu to jest rondo? Jakoś inaczej są oznaczone ronda...
Avatar
Gość / 19 lipca 2017 o 07:44
Sytuację na Rondzie przy Krochmalnej można rozwiązać za pomocą kilku pachołków drogowych i 3 znaków. Trzeba prawy pas od strony mostu oddzielić pachołkami - by utworzyć w ten sposób pas do jazdy na wprost, a przed rondem ustawić znaki "ustąp pierwszeństwa przejazdu". Ja wiem, że większość znawców i znakomitych Królów Szos zaraz zacznie się wymądrzać i obrzucać mnie błotem... Skoro przez wiele lat nie powiódł się eksperyment ze znakiem STOP na rondzie (skrzyżowaniu w postaci ronda) to może najwyższy czas przywrócić normalność i rondo nazwać rondem i dać pierwszeństwo poruszającym się po nim. Może i korki znikną?
Sytuację na Rondzie przy Krochmalnej można rozwiązać za pomocą kilku pachołków drogowych i 3 znaków. Trzeba prawy pas od strony mostu oddzielić pachołkami - by utworzyć w ten sposób pas do jazdy na wprost, a przed rondem ustawić znaki "ustąp pierwszeństwa przejazdu". Ja wiem, że większość znawców i znakomitych Królów Szos zaraz zacznie się wymądrzać i obrzucać mnie błotem... Skoro przez wiele lat nie powiódł się eksperyment ze znakiem STOP na rondzie (skrzyżowaniu w postaci ronda) to może najwyższy czas przywrócić normalność i rond... rozwiń
Avatar
Gość / 22 lipca 2017 o 15:04
dla poszkodowanych należne jest odszkodowanie z oc sprawcy dopłata do zaniżonego kosztorysu z oc sprawcy i bezpłatnie auto zastępcze na pełny okres rozliczenia szkody a nie tylko na 3 dni jak by chciało towarzystwo ubezpieczeniowe. Nie podpisujcie UGODY- zamkniecie sobie drogę do wyższego odszkodowania. Jeśli wam lub waszym bliskim w ciągu ostatnich 20 lat przytrafił się wypadek( był sąd) z winy innego uczestnika ruchu drogowego, to należy wam się dopłata do zaniżonego odszkodowania. Bezpłatna analizakażdejsprawy więcej info 513 996 555
Avatar
Gość / 19 lipca 2017 o 22:41
to nie rondo
Avatar
Gość / 19 lipca 2017 o 08:45
haha. co za oryginalny dziennik. było 112 lublin, a teraz jest ***. ja się tylko zastanawiam po co ten plagiat strony?
Avatar
Gość / 19 lipca 2017 o 07:59
A to w końcu to jest rondo? Jakoś inaczej są oznaczone ronda...
Avatar
Gość / 19 lipca 2017 o 07:44
Sytuację na Rondzie przy Krochmalnej można rozwiązać za pomocą kilku pachołków drogowych i 3 znaków. Trzeba prawy pas od strony mostu oddzielić pachołkami - by utworzyć w ten sposób pas do jazdy na wprost, a przed rondem ustawić znaki "ustąp pierwszeństwa przejazdu". Ja wiem, że większość znawców i znakomitych Królów Szos zaraz zacznie się wymądrzać i obrzucać mnie błotem... Skoro przez wiele lat nie powiódł się eksperyment ze znakiem STOP na rondzie (skrzyżowaniu w postaci ronda) to może najwyższy czas przywrócić normalność i rondo nazwać rondem i dać pierwszeństwo poruszającym się po nim. Może i korki znikną?
Sytuację na Rondzie przy Krochmalnej można rozwiązać za pomocą kilku pachołków drogowych i 3 znaków. Trzeba prawy pas od strony mostu oddzielić pachołkami - by utworzyć w ten sposób pas do jazdy na wprost, a przed rondem ustawić znaki "ustąp pierwszeństwa przejazdu". Ja wiem, że większość znawców i znakomitych Królów Szos zaraz zacznie się wymądrzać i obrzucać mnie błotem... Skoro przez wiele lat nie powiódł się eksperyment ze znakiem STOP na rondzie (skrzyżowaniu w postaci ronda) to może najwyższy czas przywrócić normalność i rond... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 5

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Tragiczny wypadek w Fiukówce. Zginął motocyklista

Tragiczny wypadek w Fiukówce. Zginął motocyklista 0 0

35-latek zginął w wypadku w miejscowości Fiukówka w powiecie łukowskim

Orlęta Spomlek kontra Podlasie. Kto się przełamie?

Orlęta Spomlek kontra Podlasie. Kto się przełamie? 0 0

Najbliższy weekend upłynie kibicom z województwa lubelskiego pod znakiem derbów. W Chełmie gra Motor, a w Radzyniu Podlaskim zmierzą się tamtejsze Orlęta Spomlek i Podlasie (godz. 17). Punktów niby bardziej potrzebują podopieczni Tomasza Złomańczuka jednak gospodarze też mają o co grać

Kiedy skończy się przebudowa deptaka w Lublinie? Miasto ustaliło nowy termin zakończenia prac

Kiedy skończy się przebudowa deptaka w Lublinie? Miasto ustaliło nowy termin zakończenia prac 0 7

Po niedzieli zacznie się układanie kamiennych płyt na odnawianym deptaku. Najpierw pojawią się między ul. Kapucyńską i Staszica. Na całej długości powinny być ułożone do końca czerwca. Taki jest nowy termin ustalony przez miasto z wykonawcą prac, które miały się zakończyć do połowy maja

Czwartek na KULturaliach w Lublinie [zdjęcia]
galeria

Czwartek na KULturaliach w Lublinie [zdjęcia] 0 0

W Lublinie trwają KULturalia. Koncerty odbywają się na pl. Teatralnym przed CSK. Wczoraj wystąpili Vestige, Lilly Hates Roses, Ted Nemeth, Smolik // Kev Fox i Krzysztof Zalewski. Dzisiaj odbędą się koncerty zespołów Pasażer, Kamp!, Myslovitz, The Dumplings i Voo Voo

Goły mężczyzna na schodach i awantura domowa

Goły mężczyzna na schodach i awantura domowa 0 0

Do zrozumienia tej porannej przygody jaka wydarzyła się w jednym z bloków, potrzebna jest wiedza o zasadach dystrybucji mleka w czasach PRL i działaniu zamków zatrzaskowych w drzwiach

Lublin: Wojska Obrony Terytorialnej złożą przysięgę na pl. Zamkowym. Będzie też piknik

Lublin: Wojska Obrony Terytorialnej złożą przysięgę na pl. Zamkowym. Będzie też piknik 0 2

Żołnierze 2 Lubelskiej Brygady Obrony Terytorialnej im. mjr. Hieronima Dekutowskiego ps. „Zapora” złożą przysięgę w najbliższą niedzielę o godz. 14. na placu Zamkowym w Lublinie. Uroczystość będzie połączona ze świętem lubelskiej brygady. Po ceremonii zaplanowano piknik rodzinny.

Premiera "Hana Solo"! Repertuar kin i teatrów w weekend w Lublinie i regionie (25-27.05)
25 maja 2018, 9:00

Premiera "Hana Solo"! Repertuar kin i teatrów w weekend w Lublinie i regionie (25-27.05) 0 0

Co Gdzie Kiedy. To jedna z najgorętszych premier tego roku. Na ekrany lubelskich kin wkracza kolejna odsłona sagi Gwiezdnych Wojen - Han Solo, przedstawiająca młodzieńcze losy słynnego przemytnika. To jednak nie jedyna ciekawa premiera filmowa nadchodzącego weekendu. Ponadto lubelskie placówki oferują interesujące koncerty i spektakle. Sprawdź weekendowy repertuar kin i teatrów z Lublina oraz regionu.

Sondaż wyborczy w Lublinie, Chełmie i Zamościu. Kto ma szanse na fotel prezydenta?

Sondaż wyborczy w Lublinie, Chełmie i Zamościu. Kto ma szanse na fotel prezydenta? 0 8

W Lublinie Krzysztof Żuk, w Chełmie Agata Fisz, a w Zamościu Andrzej Wnuk mają największe szanse na zwycięstwo w zbliżających się wyborach samorządowych

Osak ograł Sawczuka na otwarcie sezonu

Osak ograł Sawczuka na otwarcie sezonu 0 0

TENIS ZIEMNY Na kortach MOSiR w Parczewie odbył się otwarty turniej na otwarcie sezonu

Przebudowa Al. Racławickich w Lublinie. Na nową drogę trzeba jeszcze poczekać

Przebudowa Al. Racławickich w Lublinie. Na nową drogę trzeba jeszcze poczekać 2 15

Nie będzie tego lata utrudnień spowodowanych przebudową Al. Racławickich i ul. Lipowej. Roboty nie zaczną się wcześniej niż pod koniec roku. Dotąd nie ogłoszono nawet przetargu, który wyłoni wykonawcę prac, a sam przetarg może potrwać wiele miesięcy

Kłótnia o sprzedaż alkoholu przy kościołach. "To jest igranie z Bogiem"

Kłótnia o sprzedaż alkoholu przy kościołach. "To jest igranie z Bogiem" 3 26

To jest igranie z panem Bogiem. To komentarz jednego z kraśnickich radnych odnośnie odległości, w jakiej mają być usytuowane punkty sprzedaży i podawania alkoholu od kościołów. W Kraśniku odległość ta musi być co najmniej 20-metrowa. Dyskusja w temacie sprzedaży alkoholu w mieście i ewentualnego nocnego ograniczenia tej sprzedaży była burzliwa. Ostatecznie żadne decyzje nie zapadły. 

Będzie al. Tadeusza Mazowieckiego w Lublinie. Radna PiS: Stalinowiec, agent

Będzie al. Tadeusza Mazowieckiego w Lublinie. Radna PiS: Stalinowiec, agent 106 63

Nowa droga na przedłużeniu ul. Bohaterów Monte Cassino otrzyma imię Tadeusza Mazowieckiego. W Lublinie będzie też skwer Władysława Bartoszewskiego

Jan Gilas. Bohater doczekał się ulicy w Lublinie
galeria

Jan Gilas. Bohater doczekał się ulicy w Lublinie 0 3

Był 9 września 1939 r., gdy na Lublin posypały się niemieckie bomby, jedna z nich wpadła do Ratusza i nie wybuchła. Ratuszowy woźny wyniósł ją z budynku i zmarł z wysiłku przed schodami. Jego imię nosi od wczoraj uliczka stykająca się z deptakiem. Tabliczkę z nazwą odsłaniała wzruszona rodzina