Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Na sygnale

13 listopada 2017 r.
11:27

Wypadek w autobusie. Poszkodowane dziecko

Autor: Zdjęcie autora drs
28 7 A A

Siedmioletnie dziecko doznało obrażeń przy wysiadaniu z miejskiego autobusu. Do zdarzenia doszło przy ul. Czechowskiej.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Nieszczęśliwy wypadek przytrafił się w pojeździe Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego obsługującym linię 74. Noga dziecka znalazła się między skrzydłem drzwi, a tzw. ekranem oddzielającym przestrzeń przy drzwiach od reszty pojazdu.

– Kierowca autobusu wezwał pogotowie. Dziecko zostało opatrzone na miejscu – informuje Weronika Opasiak, rzecznik MPK. – Trwają czynności wyjaśniające.

Komentarze 7

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 14 listopada 2017 o 13:25
A co będzie jak te dzieci wkrótce zaczną jeździć MZK za darmo? Strach pomyśleć co się będzie działo.
Avatar
Gość / 13 listopada 2017 o 21:37
I dobrze, może to skłoni chociaż część pasażerów z dziećmi do myślenia. Jeżdżę autobusem codziennie i widzę, że dzieciaki robią w autobusach co im się tylko zamarzy, a opiekunowie w ogóle na to nie reagują. Najwyżej każą usiąść, nie przerywając przeglądania facebooka. Zero wyobraźni. Potem płacz, że kierowca zahamował, a dzieciak stracił przednie zęby.
Avatar
Gość / 13 listopada 2017 o 13:44
Poszkodowane dziecko to nie siedmiolatek, a czterolatek.
Avatar
Leo / 13 listopada 2017 o 13:33
ja napisał:
w pewnej galerii handlowej tuż koło zamku, dokładnie mówię o drzwiach od strony Tysiąclecia jest taka sytuacja: dżwi się otwierają automatycznie a wewnątrz budynku przy tych drzwiach jest jakiś filar czy tam pilaster. dżwi te nie mają automatycznego zatrzymania przy przytrzaśnięciu przy otwieraniu jak to jest zwykle przy zamykaniu. jak dziecko tam wejdzie a nie mam tam żadnej przeszkody i drzwi zaczną się otwierać to mózg wystrzeli przez oczy. wiem bo moje dziecko próbowało ale szczęśliwie ma przytomnego ojca. automatyczne dżwi znowu zaatakowały.
 A co to jest "dżwi"?
 A co to jest "dżwi"? rozwiń
Avatar
ja / 13 listopada 2017 o 13:19
w pewnej galerii handlowej tuż koło zamku, dokładnie mówię o drzwiach od strony Tysiąclecia jest taka sytuacja: dżwi się otwierają automatycznie a wewnątrz budynku przy tych drzwiach jest jakiś filar czy tam pilaster. dżwi te nie mają automatycznego zatrzymania przy przytrzaśnięciu przy otwieraniu jak to jest zwykle przy zamykaniu. jak dziecko tam wejdzie a nie mam tam żadnej przeszkody i drzwi zaczną się otwierać to mózg wystrzeli przez oczy. wiem bo moje dziecko próbowało ale szczęśliwie ma przytomnego ojca. automatyczne dżwi znowu zaatakowały.
Avatar
Gość / 13 listopada 2017 o 13:04
no to niech nie wkłada tam nogi ...a gdzie mamusia lub babcia ?
Avatar
Gość / 13 listopada 2017 o 11:50
Pewnie orzekną że wina kierowcy bo za mocno nacisną przycisk otwierania drzwi . he he
Avatar
Gość / 14 listopada 2017 o 13:25
A co będzie jak te dzieci wkrótce zaczną jeździć MZK za darmo? Strach pomyśleć co się będzie działo.
Avatar
Gość / 13 listopada 2017 o 21:37
I dobrze, może to skłoni chociaż część pasażerów z dziećmi do myślenia. Jeżdżę autobusem codziennie i widzę, że dzieciaki robią w autobusach co im się tylko zamarzy, a opiekunowie w ogóle na to nie reagują. Najwyżej każą usiąść, nie przerywając przeglądania facebooka. Zero wyobraźni. Potem płacz, że kierowca zahamował, a dzieciak stracił przednie zęby.
Avatar
Gość / 13 listopada 2017 o 13:44
Poszkodowane dziecko to nie siedmiolatek, a czterolatek.
Avatar
Leo / 13 listopada 2017 o 13:33
ja napisał:
w pewnej galerii handlowej tuż koło zamku, dokładnie mówię o drzwiach od strony Tysiąclecia jest taka sytuacja: dżwi się otwierają automatycznie a wewnątrz budynku przy tych drzwiach jest jakiś filar czy tam pilaster. dżwi te nie mają automatycznego zatrzymania przy przytrzaśnięciu przy otwieraniu jak to jest zwykle przy zamykaniu. jak dziecko tam wejdzie a nie mam tam żadnej przeszkody i drzwi zaczną się otwierać to mózg wystrzeli przez oczy. wiem bo moje dziecko próbowało ale szczęśliwie ma przytomnego ojca. automatyczne dżwi znowu zaatakowały.
 A co to jest "dżwi"?
 A co to jest "dżwi"? rozwiń
Avatar
ja / 13 listopada 2017 o 13:19
w pewnej galerii handlowej tuż koło zamku, dokładnie mówię o drzwiach od strony Tysiąclecia jest taka sytuacja: dżwi się otwierają automatycznie a wewnątrz budynku przy tych drzwiach jest jakiś filar czy tam pilaster. dżwi te nie mają automatycznego zatrzymania przy przytrzaśnięciu przy otwieraniu jak to jest zwykle przy zamykaniu. jak dziecko tam wejdzie a nie mam tam żadnej przeszkody i drzwi zaczną się otwierać to mózg wystrzeli przez oczy. wiem bo moje dziecko próbowało ale szczęśliwie ma przytomnego ojca. automatyczne dżwi znowu zaatakowały.
Avatar
Gość / 13 listopada 2017 o 13:04
no to niech nie wkłada tam nogi ...a gdzie mamusia lub babcia ?
Avatar
Gość / 13 listopada 2017 o 11:50
Pewnie orzekną że wina kierowcy bo za mocno nacisną przycisk otwierania drzwi . he he

Skomentuj

Komentujesz jako Gość
Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Zbudują największe SPA w woj. lubelskim. Olbrzymia dotacja z UE
tylko u nas

Zbudują największe SPA w woj. lubelskim. Olbrzymia dotacja z UE 0 0

Za trzy lata w Celejowie (gm. Wąwolnica) ma powstać sześciohektarowy kompleks leczniczo-wypoczynkowy, największe SPA w regionie. Projekt budowy term dostał aż 66 775 633 złotych dofinansowania z UE

Wybuch w bloku w Świdniku. To on ratował mieszkańców z pożaru mieszkania
galeria

Wybuch w bloku w Świdniku. To on ratował mieszkańców z pożaru mieszkania 14 2

Krzyknęłam: Szymon nie idź tam!, ale on był już w środku – opowiada Aleksandra Jabłońska, dziewczyna Szymona Duhera. To świadkowie piątkowego wybuchu w bloku przy ul. Hallera w Świdniku. 20-latek pomógł jednej z poparzonych osób. Z zadymionego budynku wyprowadził też dwójkę dzieci

Chełmianka kontra Orlęta Spomlek, wyjazdy Avii i Podlasia

Chełmianka kontra Orlęta Spomlek, wyjazdy Avii i Podlasia 1 0

Nie ma czasu na odpoczynek. Avia, Podlasie i Orlęta grały w środę, a już w sobotę wracają do rywalizacji. Najtrudniejsze zadanie czeka ostatnią z ekip, która spróbuje zatrzymać rozpędzonego lidera z Chełma

Biżuteria Swarovski - błyszcz jak największe gwiazdy

Biżuteria Swarovski - błyszcz jak największe gwiazdy 0 0

Biżuteria Swarovski jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych na świecie. Błyszczące kryształy są wykorzystywane do tworzenia bransoletek, kolii, kolczyków, broszek i pierścionków. Strojne ozdoby odbijają światło, mieniąc się tysiącami kolorów, dzięki czemu są odpowiednim dodatkiem do eleganckich kreacji. Z tego powodu po biżuterię Swarovski sięgają nawet największe gwiazdy Hollywood i inni artyści.

Polska - Rosja. Majdan, Świerczewski, Iwan na Arenie Lublin
13 maja 2018, 16:00

Polska - Rosja. Majdan, Świerczewski, Iwan na Arenie Lublin 2 3

Wydarzenie Radosław Majdan, bracia Mroczkowie i Rafał Maserak zagrają w piłkę na Arenie Lublin. Zresztą nie tylko oni, bo będzie też Piotr Zelt, Bilgun Ariunbataar, Jarosław Jakimowicz, Przemysław Cypryański, Maciej Florek, Marcin Wójcik, Piotr Świerczewski, Tomasz Frankowski i Tomasz Iwan

Nowa porcja utrudnień w Lublinie. Także w centrum miasta

Nowa porcja utrudnień w Lublinie. Także w centrum miasta 5 4

Nowe zakazy i ograniczenia pojawią się w przyszłym tygodniu na Królewskiej i Lubartowskiej, Drodze Męczenników Majdanka, Lotniczej oraz Franczaka „Lalka”. Od dziś utrudnienia będą też na Pszczelej

Kobieta zginęła w pożarze domu. Przyczyną niedopałek papierosa? [zdjęcia]
galeria

Kobieta zginęła w pożarze domu. Przyczyną niedopałek papierosa? [zdjęcia] 2 2

W czwartek w Białobrzegach w gminie Kock doszło do tragicznego w skutkach pożaru domu

Piłkarze Górnika grają z GKS Tychy. Czy powtórzą wynik z jesieni?

Piłkarze Górnika grają z GKS Tychy. Czy powtórzą wynik z jesieni? 1 0

PIŁKARSKA NICE I LIGA Górnik Łęczna dzisiaj zmierzy się na wyjeździe z GKS Tychy. Początek spotkania o godzinie 19

Uczczą pamięć trenera. VII Memoriał Leszka Marii Rouperta

Uczczą pamięć trenera. VII Memoriał Leszka Marii Rouperta 4 0

Koszykówka W sobotę w lubelskiej hali MOSiR im. Zdzisława Niedzieli odbędzie się VII Memoriał Leszka Marii Rouperta

Egzamin gimnazjalny 2018 ANGIELSKI. Odpowiedzi i arkusze CKE poziom podstawowy i rozszerzony

Egzamin gimnazjalny 2018 ANGIELSKI. Odpowiedzi i arkusze CKE poziom podstawowy i rozszerzony 1 1

Egzamin gimnazjalny 2018 angielski. Odpowiedzi i arkusze z pytaniami z angielskiego opublikujemy na naszej stronie internetowej po zakończeniu egzaminu

Pierwszaki na okładkę Dziennika Wschodniego!

Pierwszaki na okładkę Dziennika Wschodniego! 1 0

Szukamy najlepszej, najzdolniejszej i najmilszej klasy pierwszej. W naszym nowym plebiscycie "Pierwszaki Roku 2018" do wygrania jest między innymi profesjonalna sesja okładkowa i wycieczka do Jura Parku w Bałtowie

21-latek zginął w wypadku, pożar ciężarówki [zdjęcia, wideo]
galeria
film

21-latek zginął w wypadku, pożar ciężarówki [zdjęcia, wideo] 17 4

Rover, którym kierował 21-latek zderzył się z samochodem ciężarowym

Dodatki dla pielęgniarek sporo niższe niż dla lekarzy. "Jesteśmy dyskryminowane!"

Dodatki dla pielęgniarek sporo niższe niż dla lekarzy. "Jesteśmy dyskryminowane!" 61 16

Pielęgniarki ze szpitala przy al. Kraśnickiej w Lublinie są oburzone propozycją zmian w wynagrodzeniach