niedziela, 18 marca 2018 r.

Na sygnale

Zwolnij przy szkole. Yanosik i PKN Orlen nagradzają kierowców

Dodano: 14 września 2017, 07:49
Autor: ask

Kierowcy, którzy korzystając z aplikacji będą prawidłowo jeździć przy szkołach otrzymają punkty, które będą mogli potem wymieniać na konkretne prezenty na stacjach Orlen
Kierowcy, którzy korzystając z aplikacji będą prawidłowo jeździć przy szkołach otrzymają punkty, które będą mogli potem wymieniać na konkretne prezenty na stacjach Orlen

Trwa akcja „Zwalniaj przy szkołach”, w ramach której kierowcy jadący z przepisową prędkością przy placówkach oświatowych mogą otrzymać nagrody.

Organizatorem akcji jest aplikacja „Yanosik”. W kampanii bierze udział ponad 1000 szkół z całej Polski. Wśród nich znalazły się również szkoły z Lubelszczyzny: zamojskie II Liceum Ogólnokształcące, Szkoła Podstawowa nr 6 oraz 8, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2, nr 3 i nr 5 oraz Gimnazjum nr 2; Szkoła Podstawowa nr 3 w Chełmie; lubelski Zespół Szkół Elektronicznych: puławskie I Liceum Ogólnokształcące i Szkoła Podstawowa nr 1 oraz Zespół Placówek Oświatowych nr 2 w Kraśniku.

– Poprawa bezpieczeństwa na drodze to motto, które towarzyszy nam od lat. Dlatego organizujemy różnego rodzaju akcje dla kierowców, które zachęcają ich do zwiększenia ostrożności podczas jazdy. Obecna kampania „Zwalniaj przy szkołach” to już druga edycja kampanii, która ma na celu zwiększenie bezpieczeństwa wśród najmłodszych uczestników ruchu drogowego – komentuje Kornelia Maciesza z Yanosika.

Kierowcy, którzy korzystając z aplikacji będą prawidłowo jeździć przy szkołach otrzymają punkty, które będą mogli potem wymieniać na konkretne prezenty na stacjach Orlen.

– W akcji „Zwalniaj przy szkołach” połączyliśmy element zabawy z utrwalaniem dobrych nawyków wśród kierowców. Działania edukacyjne przynoszą najlepsze rezultaty, jeśli mają charakter długofalowy. Yanosik i program VITAY skupiają miliony kierowców, dlatego są świetnymi platformami do realizacji projektów zwiększających bezpieczeństwo na polskich drogach – komentuje Rafał Pasieka, dyrektor wykonawczy ds. marketingu w PKN ORLEN.

Czytaj więcej o: Orlen Yanosik
Użytkownik niezarejestrowany
werw
Użytkownik niezarejestrowany
(5) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (15 września 2017 o 12:27) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Czyli pelna inwigilacja
Rozwiń
werw
werw (14 września 2017 o 13:03) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Niestety tak... Mieszka przy szkole.
Rozwiń
Gość
Gość (14 września 2017 o 10:22) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Co ty bredzisz ? Pedofil mieszka przy szkole ?
Rozwiń
Gość
Gość (14 września 2017 o 09:03) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Na zjęciu to ten blok co mieszka w nim pedofil?
Rozwiń
Gość
Gość (14 września 2017 o 08:20) 1
Zaloguj się, aby oddać głos
Polak nie może jeździć przepisowa 50. po mieście, bo zostanie uznany za lewackiego oszołoma. W Polsce jeździ się szybko i niebezpiecznie. Taka kultura. Co prawda ta jazda nie ma sensu, i tak stoi się na światłach, więc szybciej u celu nikt nie jest, ale nie jest za to lewacko. Kocha się tu samochody. Szczególnie niemiecki rupiecie, myje, czyści, pieści. Auto podkreśla naszą osobowość. Co prawda Niemcy sa głupi ii lewaccy, ale ich auta podnoszą nasze ego.
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (5)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!