Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Dziennik Wschodni

20-002 Lublin
ul. Krakowskie Przedmieście 54 (Corner House)

tel. (081) 46 26 800
fax. (081) 46 26 801

e-mail. redakcja@dziennikwschodni.pl

Ogłoszenia:
tel. (81) 46 26 971
tel. (81) 46 26 966

Redaktor naczelny

Krzysztof Wiejak - redaktor naczelny, tel. 81 46 26 800, mail: krzysztof.wiejak@dziennikwschodni.pl

 

Redaktorzy wydań

Agnieszka Mazuś - kierownik działu on-line, wydawca, tel. 81 46 26 824, mail: agnieszka.mazus@dziennikwschodni.pl

Jerzy Szubiela - wydawca, tel. 81 46 26 806, mail: jerzy.szubiela@dziennikwschodni.pl

 

Dział miejski w Lublinie

Agnieszka Dybek - kierownik działu miejskiego, wydawca, tel. 81 46 26 864, mail: agnieszka.dybek@dziennikwschodni.pl

Agnieszka Antoń-Jucha - dziennikarz, redaktor on-line, 81 46 26 817, mail: agnieszka.anton@dziennikwschodni.pl

Agnieszka Kasperska - dziennikarz, tel. 81 46 26 813, mail: agnieszka.kasperska@dziennikwschodni.pl 

Tomasz Maciuszczak - dziennikarz, tel. 81 46 26 861, mail: tomasz.maciuszczak@dziennikwschodni.pl

Katarzyna Prus - dziennikarz, tel. 81 46 26 859, mail: katarzyna.prus@dziennikwschodni.pl

Paweł Puzio - dziennikarz,  tel. 81 46 26 838, mail: pawel.puzio@dziennikwschodni.pl

Dominik Smaga - dziennikarz, tel. 81 46 26 822, mail: dominik.smaga@dziennikwschodni.pl

Waldemar Sulisz - dziennikarz, tel. 81 46 26 834, mail: waldemar.sulisz@dziennikwschodni.pl

Jacek Szydłowski - dziennikarz, tel. 81 46 26 808, mail: jacek.szydlowski@dziennikwschodni.pl

Radomir Wiśniewski - dziennikarz, redaktor prowadzący Magazyn, tel. 81 46 26 815, mail: radomir.wisniewski@dziennikwschodni.pl

Daniel Drob - współpracownik, tel. 81 46 26 832, mail: daniel.drob@dziennikwschodni.pl

Damian Drabik - współpracownik, mail: damian.drabik@dziennikwschodni.pl

Grzegorz Rekiel - współpracownik, mail: grzegorz.rekiel@dziennikwschodni.pl

 

Dział sportowy

Jarosław Klukowski - kierownik działu sportowego, mail: tel. 81 46 26 825 jaroslaw.klukowski@dziennikwschodni.pl

Michał Beczek - dziennikarz, mail: michal.beczek@dziennikwschodni.pl

Jarosław Czępiński - dziennikarz, mail: jaroslaw.czepinski@dziennikwschodni.pl

Łukasz Gładysiewicz - dziennikarz, mail: lukasz.gladysiewicz@dziennikwschodni.pl

 

Fotoreporterzy

Wojciech Nieśpiałowski - fotoreporter, mail: wojciech.niespialowski@dziennikwschodni.pl

Maciej Kaczanowski - fotoreporter, tel. 81 46 26 829, mail: maciej.kaczanowski@dziennikwschodni.pl

 

Chełm

Jacek Barczyński - dziennikarz, tel. 697 770 407, mail: jacek.barczynski@dziennikwschodni.pl

 

Biała Podlaska

Ewelina Burda - dziennikarka, tel. 697 770 372, mail: ewelina.burda@dziennikwschodni.pl

 

Tygodnik Teraz Puławy

Paweł Buczkowski - redaktor prowadzący, tel. 81 46 26 810, mail: pawel.buczkowski@dziennikwschodni.pl

Radosław Szczęch - dziennikarz, radoslaw.szczech@dziennikwschodni.pl

Łukasz Gładysiewicz - dziennikarz, mail: lukasz.gladysiewicz@dziennikwschodni.pl

 

Dział marketingu

Magdalena Łaszkiewicz - kierownik działu marketingu, tel. 81 46 26 800, mail: magdalena.laszkiewicz@dziennikwschodni.pl

 

Redakcja On Line

Agnieszka Mazuś - kierownik działu on-line, wydawca, tel. 81 46 26, mail: agnieszka.mazus@dziennikwschodni.pl

Łukasz Minkiewicz - redaktor on-line, community manager, tel. 81 46 26 819, mail: lukasz.minkiewicz@dziennikwschodni.pl

Paweł Buczkowski - redaktor on-line, community manager, tel. 81 46 26 810, mail: pawel.buczkowski@dziennikwschodni.pl

Łukasz Dudkowski - redaktor on-line, community manager, tel. 81 46 26 853, mail: lukasz.dudkowski@dziennikwschodni.pl

Uwaga czytelniku!
Nie teraz Przeczytaj i wyraź zgodę

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych.

Rozumiem

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.