niedziela, 25 lutego 2018 r.

Styl życia - Moda

Angela Lipa wygrała światowy finał The Look Of The Year

  Edytuj ten wpis
Dodano: 9 grudnia 2012, 09:17

Ma 17 lat, 176 cm wzrostu i urodziła się w Krasnymstawie. Jej wymiary to 85/62/87. Angela Lipa jest tegoroczną finalistką The Look Of The Year. Konkurs rozstrzygnięto w sobotę we Włoszech.

W finale 29. edycji The Look Of The Year w Taorminie na Sycylii wzięło udział ponad 70 kandydatek z całego świata w tym 7 laureatek polskiej edycji konkursu. Los uśmiechnął się do mieszkanki województwa lubelskiego – 17-letniej Angeli Lipy. Pochodząca z Krasnegostawu uczennica Liceum Ogólnokształcącego została The Look of The Year 2012.

- Jestem zmęczona i niewyspana, bo położyłam się do łóżka dopiero o 7 rano. Jutro wracam do kraju, a dziś zwiedzamy miasto - mówi Angela Lipa.

Modelka przyznaje, że takiego sukcesu się nie spodziewała. – Stałam na scenie obok koleżanki, Angeliki Brzyskiej. Rozmawiałyśmy i wygłupiałyśmy się, kiedy w pewnym momencie usłyszałam po włosku jak mówią numer 33, czyli mój. To było ogromne zaskoczenie i wielka radość - opowiada Angela. - Kiedy dzisiaj się obudziłam, odebrałam już sms-y z gratulacjami. Rozmawiałam też z rodzicami, którzy podobnie jak ja, są zaskoczeni - dodaje.

Angela urodziła się w Krasnymstawie, mieszka w Fajsławicach a uczy się w IV LO w Lublinie.

  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje