sobota, 24 marca 2018 r.

Styl życia - Plotki i ciekawostki

Do ołtarza przez "Taniec z ViP-ami” (wideo)

  Edytuj ten wpis
Dodano: 23 listopada 2012, 16:54
Autor: (kp)

Weronika Zdyb i Sylwester Tułajew podczas gali finałowej "Tańca z ViP-ami”  (Jacek Świerczyński / A
Weronika Zdyb i Sylwester Tułajew podczas gali finałowej \"Tańca z ViP-ami” (Jacek Świerczyński / A

Sylwester Tułajew, lubelski radny z PiS i Weronika Zdyb, tancerka Formacji Tańca Towarzyskiego Politechniki Lubelskiej "Gamza” zaręczyli się i planują ślub.

Poznali się dwa lata temu podczas pierwszej edycji naszej akcji "Taniec z VIP–ami”. To impreza, z której dochód przekazujemy na cele charytatywne. Co roku biorą w niej udział znane osoby z naszego regionu, m.in. politycy, biznesmeni, dziennikarze, sportowcy, artyści, którzy uczą się tańca pod okiem profesjonalistów. Efekty ich współpracy można oglądać podczas gali finałowej.

– Jestem bardzo szczęśliwy, że w tak niezwykłych okolicznościach poznałem osobę, z którą chcę spędzić resztę życia. Nie przypuszczałem, że może się to stać poprzez taniec – mówi Sylwester Tułajew.

– Kiedy pracowaliśmy przy pierwszej edycji bardzo się zaprzyjaźniliśmy i od tego wszystko się zaczęło. Nasza znajomość rozwinęła się przy kolejnej edycji "Tańca z VIP-ami”, w której też wzięliśmy udział – opowiada Weronika Zdyb. – Taniec bardzo zbliża. W Formacji "Gamza” jest ponad 50 par małżeńskich. Moi rodzice też poznali się w "Gamzie”.

Zobacz jak Sylwester Tułajew tańczył z Weroniką Zdyb w trakcie "Tańca z VIP-ami".


  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje