poniedziałek, 22 stycznia 2018 r.

Styl życia - Plotki i ciekawostki

Ira Watwat o wyrzuceniu z finału Miss Polonia: Czuję się kozłem ofiarnym

  Edytuj ten wpis
Dodano: 30 stycznia 2013, 12:37
Autor: łm

Ira Watwat z Lublina (Rafał Sikora)
Ira Watwat z Lublina (Rafał Sikora)

Ira Watwat z Lublina nie weźmie udziału w finale Miss Polonia 2012. Organizatorzy konkursu zdyskwalifikowali ją za złamanie regulaminu. – Zrobili ze mnie kozła ofiarnego – broni się dziewczyna

Finał konkursu już w sobotę. Niestety w walce o koronę najpiękniejszej nie będzie Miss Polonii Województwa Lubelskiego. 21-letnią Irę Watwat zdyskwalifikowano za "zachowanie niezgodne z regulaminem konkursu”.

O co chodzi? – Podczas zgrupowania w hotelu mogłyśmy przyjmować gości w określonych godzinach. Mój kolega wyszedł trzy godziny później. Kiedy go odprowadzałam, natknęłam się na Małgorzatę Herde (dyrektor generalna Miss Polonia - red.). Powiedziała, że zostanę usunięta z konkursu – opowiada Ira Watwat.

Ira jest przekonana, że tak surowa kara miała być przestrogą dla innych dziewczyn, które w czasie zgrupowania notorycznie łamały regulamin. W pokojach pięciogwiazdkowego hotelu Hyatt w Warszawie miały pić alkohol i do rana bawić się ze swoimi gośćmi.

– Pani Herde nie panowała nad grupą – mówi Ira. I dodaje: – Jeśli tak bardzo zależy jej na przestrzeganiu regulaminu, to co robią w finale dziewczyny ze sztucznym biustem, po chirurgii plastycznej, widocznym tatuażem czy sztucznymi włosami? To też jest zabronione.

– Chcielibyśmy żeby pani Herde zmieniła zdanie, a Ira mogła wrócić, ale nasze prośby nie skutkują. Pani dyrektor jest nieugięta – mówi Beata Drewienkowska z agencji Modart, organizatora wyborów Miss Polonia Województwa Lubelskiego.

W środę Małgorzata Herde nie odbierała od nas telefonów. W biurze Miss Polonia odesłano nas do oficjalnego oświadczenia w tej sprawie. "Nosić koronę najpiękniejszej Polki to poczucie, że jest się przykładem dla tysięcy młodych dziewczyn, które co roku zgłaszają się do tego konkursu. Każda z dziewcząt, która zgłasza się do konkursu a tym bardziej jest jego finalistką podpisuje umowę oraz regulamin uczestnictwa” (pisownia oryginalna).

A na oficjalnym profilu Miss Polonia 2012 na Facebooku czytamy: Celowo z naszej strony nie zostały podane szczegóły zdarzenia gdyż szanujemy prywatność Iry Watwat i nie uważamy aby powinna być poddana ocenie opinii publicznej.

Ira Watwat mieszka w Lublinie. Obecnie pracuje jako stewardessa.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje