czwartek, 22 lutego 2018 r.

Styl życia - Plotki i ciekawostki

Mike Tyson rozstał się z partnerką, przez gołębie...

  Edytuj ten wpis
Dodano: 28 kwietnia 2013, 12:23
Autor: (PAP Life)

 Mike Tyson (PAP/EPA)
Mike Tyson (PAP/EPA)

Słynny amerykański bokser Mike Tyson ujawnił, że powodem rozstania ze swoją dawną partnerką były ukochane przez niego gołębie. Kobieta do tego stopnia nie lubiła tych ptaków, że postanowiła jednego z nich... ugotować.

46-letni Tyson od dawna jest zafascynowany gołębiami. Zawsze podkreślał, że były jego pierwszą miłością. Już jako dzieciak na ulicach Brooklynu przyglądał się im z zaciekawieniem. Twierdził, że obserwacja ptaków, które są według niego idealnym symbolem pokoju, dawała ukojenie jego duszy, także przed najważniejszymi walkami w karierze.

Okazało się, że jedna z byłych partnerek życiowych Tysona nie podzielała jego pasji. "Wręcz nie znosiła gołębi, dlatego raz postanowiła ugotować i zjeść jednego z nich, mojego ulubionego. Zrobiła to, bo mieszkaliśmy u niej i ona o wielu sprawach decydowała. Ale po tym wydarzeniu rozstaliśmy się" - opowiedział Tyson historię sprzed lat.

Słynny pięściarz hoduje gołębie, a obecnie ma ich ponad 300. Osiem lat temu zakończył zawodową karierę, więc ma dużo czasu i dla swojej rodziny (ma ośmioro dzieci), i dla ptaków. Nakręcił nawet kilkuodcinkowy film dokumentalny o gołębiach.

Tyson, najmłodszy w historii czempion wagi ciężkiej zawodowców (miał zaledwie 20 lat, gdy sięgnął po tytuł), zarabia na życie dzięki swojemu wizerunkowi, był m.in. w Polsce, Czechach, Kazachstanie i Australii.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje