czwartek, 22 lutego 2018 r.

Styl życia - Rozrywka

Google Hangout: Porozmawiaj z liderem T.Love

  Edytuj ten wpis
Dodano: 1 marca 2013, 12:22
Autor: (jotem)

 (Archiwum MM Lublin)
(Archiwum MM Lublin)

Już w sobotę fani zespołu T.Love będą mieli okazję spotkać się i porozmawiać z liderem grupy T.Love – Muńkiem Staszczykiem. Wszystko dzięki kilku kliknięciom komputerowej myszki.

Wirtualne spotkanie "Hangout na żywo” zorganizował portal społecznościowy Google+ oraz Radio Zet. W ramach akcji "Bliskie ZETknięcia” słuchacze i internauci mają okazję porozmawiać z gwiazdami, które znają ze szklanych ekranów i radioodbiorników. Na ich pytania będą odpowiadali m.in. liderka zespołu Bajm, Beata Kozidrak, grupa LemON znana z programu Must be the music. Do programu zaproszeni zostali również Liber z Natalią Szroeder, Patrycja Markowska i inni.

- Seria Hangoutów to przykład innowacyjnego wykorzystania Internetu w kontakcie gwiazd z fanami – mówi Kinga Siennicka z wytwórni EMI Music Poland. - Mogą oni wziąć udział przez Internet w kameralnym koncercie i odbyć bezpośrednią rozmowę z ulubioną gwiazdą. Jeszcze do niedawna tak bezpośrednia forma interakcji artysty ze słuchaczami była niemożliwa – dodaje.

Hangouty, czyli spotkania wideo na żywo, będą odbywać się w każdą sobotę po 20 na google.com/+emimusicpoland. Spotkania będzie można oglądać na żywo także na stronach youtube.com/emimusicpoland i www.radiozet.pl, fragmenty rozmów będą jednocześnie nadawane na antenie Radia ZET.

Hangouty Google+ to grupowy wideoczat, w którym równocześnie aktywnie może brać udział 10 osób, a taką rozmowę mogą oglądać wszyscy internauci, dzięki równoczesnej transmisji na żywo na Google+ i na YouTube. Hangouty organizowali już m. in. prezydent Barack Obama, Dalai Lama, David Beckham, Jamie Oliver, Richard Branson, piłkarska Reprezentacja Polski i wielu innych.

  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje