Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Styl życia - Rozrywka

3 czerwca 2015 r.
16:34

Powrót Magdy Welc z "Mam Talent". Wydaje płytę z Piotrem Rubikiem

0 7 A A
Magda Welc i Piotr Rubik (fot. materiały artysty)
Magda Welc i Piotr Rubik (fot. materiały artysty)

Pięć lat temu 12-latka z Niedrzwicy Dużej wygrała telewizyjne show „Mam Talent”. Teraz o Magdzie Welc znów będzie głośno. Wspólna płyta jej i Piotra Rubika ma być gotowa jesienią.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

– Oglądałem program „Mam Talent” kiedy występowała Magda. Podobało mi się jak śpiewała – wspomina Piotr Rubik, muzyk i kompozytor. – Później spotykaliśmy się z Magdą podczas różnych imprez, ale nigdy nie było okazji by usiąść i porozmawiać. Więc kiedy zadzwoniła do mnie pani Marlena, menedżerka Magdy, zgodziłem się na spotkanie. To było w ubiegłym roku. Magda okazała się przemiła osobą. Ma piękny i delikatny głos.

– Rozważaliśmy różne możliwości rozwoju Magdy, biorąc głównie pod uwagę jej dość nietypowe jak na nastolatkę zainteresowania muzyczne – przyznaje Marlena Rękawek, menedżerka Magdy Welc. – Magda jest osobą bardzo upartą i narzucenie jej komercyjnego stylu muzycznego nie jest możliwe. Albo będzie śpiewać to co kocha, albo nie będzie śpiewać w ogóle.

O tym widzowie TVN przekonali się już 5 lat temu kiedy niespełna 12-letnia mieszkanka podlubelskiej Niedrzwicy Dużej zgłosiła się do show „Mam talent”. W finale po raz kolejny sięgnęła do repertuaru Edyty Geppert. Zaśpiewała piosenkę „Och życie, kocham cię nad życie” i wygrała.

Później młoda wokalistka wydała płytę z kolędami, dawała koncerty, po czym na jakiś czas znikła. – Zajęła się szkołą – mówi Barbara Welc, mama 17-latki. – Skończyła muzyczne gimnazjum. Chodziła też na prywatne lekcje śpiewu. Zresztą, na te zajęcia chodzi cały czas – dodaje.

Teraz 17-latka wraca na scenę w towarzystwie Piotra Rubika. I ich pierwsze wspólnie nagranie nosi tytuł „Dziewczynka”. – Ten utwór miałem już gotowy. Piosenkę napisałem wspólnie z Jackiem Cyganem – mówi Rubik. – Ze względu na melodię i treść uznałem, że będzie to bardzo dobra piosenka dla Magdy.

– Ta piosenka opisuje nie tylko moją historię – wyjaśnia Magdalena Welc. – Mówi o tym, że na drodze do sukcesu nie można zgubić siebie.

– Z prawdziwą przyjemnością mogę powiedzieć, że piosenka została przyjęta dobrze – mówi Rubik. – Czy stanie się przebojem? Mam taką nadzieję.

Kompozytor potwierdza, że w planach jest wspólna płyta. – Chciałbym aby nie była to płyta przypadkowa. Musi być dostosowana do emocji Magdy – podkreśla Rubik. – Mimo młodego wieku jest to osoba, która ma poukładane w głowie. Jest pracowita i skromna. Wie czego chce. Bardzo dobrze się z nią pracuje.

I dodaje: Myślę, że praca nad płytą potrwa do późnej jesieni.

11-latka z Niedrzwicy Dużej wystąpi w programie TVN. Film z 26 lipca 2010 r.

Komentarze 7

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 6 listopada 2016 o 22:20
No i nastała późna jesień i gdzie jest ta płyta?
Avatar
Gość / 17 marca 2016 o 15:12
wfywyeerrytwtwy wttwtytygwyywugwywh whyhgwytgeywgywgqy
Avatar
Grażyna / 22 sierpnia 2015 o 17:12

Z niecierpliwością czekam na płytę Madzi. Gratuluję i życzę dalszych sukcesów.

Avatar
Gość / 5 czerwca 2015 o 08:52
Ślicznie!
Avatar
Gość / 5 czerwca 2015 o 06:31
kto teraz slucha takiej muzy ludzie i ten jej wyglad ble
Avatar
Gość / 3 czerwca 2015 o 21:27
Piękne !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
Gość / 3 czerwca 2015 o 17:35
I super. Tyle już beztalenci było, które zaistniały głównie bo tata, mama, wujek, program komputerowy , a nie piękny głos, więc teraz czas na kogoś kto po prostu ma talent.
Avatar
Gość / 6 listopada 2016 o 22:20
No i nastała późna jesień i gdzie jest ta płyta?
Avatar
Gość / 17 marca 2016 o 15:12
wfywyeerrytwtwy wttwtytygwyywugwywh whyhgwytgeywgywgqy
Avatar
Grażyna / 22 sierpnia 2015 o 17:12

Z niecierpliwością czekam na płytę Madzi. Gratuluję i życzę dalszych sukcesów.

Avatar
Gość / 5 czerwca 2015 o 08:52
Ślicznie!
Avatar
Gość / 5 czerwca 2015 o 06:31
kto teraz slucha takiej muzy ludzie i ten jej wyglad ble
Avatar
Gość / 3 czerwca 2015 o 21:27
Piękne !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
Gość / 3 czerwca 2015 o 17:35
I super. Tyle już beztalenci było, które zaistniały głównie bo tata, mama, wujek, program komputerowy , a nie piękny głos, więc teraz czas na kogoś kto po prostu ma talent.
Zobacz wszystkie komentarze 7

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

To kino dostało wyróżnienie. Może się pochwalić frekwencją

To kino dostało wyróżnienie. Może się pochwalić frekwencją 0 0

Centrum Kultury Filmowej Stylowy zostało wyróżnione za najlepsze wyniki frekwencyjne w rozpowszechnianiu filmów europejskich i światowych. Nie pierwszy raz CKF ma się czym chwalić

Wkrótce marszałek zarobi mniej. "Będę dodatkowo przekazywał ok. 1 tys. zł na cele charytatywne"

Wkrótce marszałek zarobi mniej. "Będę dodatkowo przekazywał ok. 1 tys. zł na cele charytatywne" 0 0

O 545 zł brutto mniej będzie zarabiał od 1 lipca marszałek województwa lubelskiego. To efekt rządowego rozporządzenia, którego celem było zmniejszenie zarobków samorządowców o 20 proc. Ale obniżka w przypadku naszego marszałka będzie niższa niż zakładał PiS

Kto może dostać mieszkanie od miasta? Wkrótce zasady mogą się zmienić

Kto może dostać mieszkanie od miasta? Wkrótce zasady mogą się zmienić 0 0

Zmienione mają być zasady przyznawania mieszkań od miasta. Ratusz chce wpuścić do kolejki po lokal osoby o nieco wyższych dochodach. Sama kolejka rządziłaby się nieco innymi prawami niż obecnie. Osoby, które samowolnie zajęły inny lokal, trafiałyby na dalsze miejsca, przez co dłużej czekałyby na klucze

MKS Perła musi powalczyć o Ligę Mistrzyń w kwalifikacjach

MKS Perła musi powalczyć o Ligę Mistrzyń w kwalifikacjach 0 0

MKS Perła Lublin nie zagra w fazie grupowej. Podopieczne Roberta Lisa do elity będą musiały przebijać się przez turniej kwalifikacyjny. Losowanie eliminacji jest zaplanowane na 27 czerwca.

Skręcała w lewo, ale ją wyprzedzał. Jedna osoba ranna

Skręcała w lewo, ale ją wyprzedzał. Jedna osoba ranna 0 1

Jedna osoba trafiła do szpitala po wypadku w Czemiernikach (pow. radzyński).

MUNDIAL 2018. Belgia – Panama 3:0. Opór tylko do przerwy

MUNDIAL 2018. Belgia – Panama 3:0. Opór tylko do przerwy 1 0

MUNDIAL 2018 W pierwszym meczu grupy G Belgia nie bez problemów pokonała na stadionie w Soczi Panamę 3:0

Ekspresówka z Lublina do Rzeszowa coraz bliżej. Podpisali umowy na kolejny odcinek S19

Ekspresówka z Lublina do Rzeszowa coraz bliżej. Podpisali umowy na kolejny odcinek S19 35 6

W poniedziałek podpisano trzy umowy na prawie 25-kilometrowy odcinek S19 Lasy Janowskie – Nisko Południe. Tym samym ekspresowe połączenie Lublina z Rzeszowem nabiera coraz bardziej realnych kształtów

Miasto movie w Warsztatach Kultury: "Ucieczka z Nowego Jorku"
20 czerwca 2018, 21:00

Miasto movie w Warsztatach Kultury: "Ucieczka z Nowego Jorku" 1 0

Co Gdzie Kiedy. W środę, 20 czerwca o godz. 21 w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a) w ramach cyklu Miasto movie analogowo zobaczymy film Ucieczka z Nowego Jorku.

Trudna sytuacja plantatorów. Wojewoda obwinia PSL, a PSL partię rządzącą

Trudna sytuacja plantatorów. Wojewoda obwinia PSL, a PSL partię rządzącą 0 7

Będzie więcej kontroli owoców miękkich, w tym malin wjeżdżających do Polski zza wschodniej granicy – zapowiedział podczas dzisiejszej konferencji prasowej wojewoda lubelski Przemysław Czarnek. To reakcja na fatalną dla producentów malin sytuację na rynku i niskie ceny skupu tych owoców, które są zdecydowanie poniżej kosztów produkcji.

Motor odmłodzi skład? Decyzje do końca czerwca

Motor odmłodzi skład? Decyzje do końca czerwca 0 4

Kolejny sezon i kolejne rozczarowanie w Lublinie. Motor po raz czwarty z rzędu nie wywalczył awansu do upragnionej II ligi. W lecie znowu zanosi się na zmiany w klubie. Wydaje się, że najbardziej prawdopodobny jest wariant z odmłodzeniem kadry zespołu

Lublin: Oto laureaci Wielkiego Testu Języka Angielskiego [zdjęcia]
galeria

Lublin: Oto laureaci Wielkiego Testu Języka Angielskiego [zdjęcia] 0 0

Za nami kolejna edycja Wielkiego Testu Języka Angielskiego „Challenge Accepted”.

Kadrę Nawałki stać na sukces. Rozmowa z Nataszą Górnicką, kapitan piłkarek Górnika Łęczna
Lubelskie Ekstra

Kadrę Nawałki stać na sukces. Rozmowa z Nataszą Górnicką, kapitan piłkarek Górnika Łęczna 0 0

Rozmowa z Nataszą Górnicką, kapitan piłkarek Górnika Łęczna, aktualnych mistrzyń Polski.

Policjanci i strażacy jeżdżą od miasta do miasta. Chcą pomóc swoim kolegom
zdjęcia
galeria

Policjanci i strażacy jeżdżą od miasta do miasta. Chcą pomóc swoim kolegom 7 7

Ponad 4 tysiące kilometrów, kilkuset uczestników – peleton złożony z funkcjonariuszy policji i straży pożarnej przemierza Polskę, aby pomóc rannym kolegom. W poniedziałek dotarł do Lublina, a lubelska sztafeta wyjechała w trasę do Opola Lubelskiego.

Kolejny remont w klasztorze dominikanów w Lublinie. Powstanie klub

Kolejny remont w klasztorze dominikanów w Lublinie. Powstanie klub 1 2

U dominikanów rozpoczął się kolejny remont – tym razem w zachodnim skrzydle klasztoru. W wyremontowanych salach ma działać od przyszłego roku klub samopomocy.

Lublin: Dwie firmy chętne do remontu ul. Wielkopolskiej

Lublin: Dwie firmy chętne do remontu ul. Wielkopolskiej 0 0

Jest dwóch chętnych do remontu ul. Wielkopolskiej między Roztoczem a Małopolską. Ich oferty zostały wczoraj otwarte w Zarządzie Dróg i Mostów, który zakładał, że na odnowę jezdni wystarczy 470 tys. zł.