niedziela, 18 marca 2018 r.

Styl życia - Rozrywka

Tajemniczy milioner na ulicach

  Edytuj ten wpis
Dodano: 28 grudnia 2012, 13:55
Autor: (jotem)

Ali Brown prowadzi międzynarodową firmę. Jest jedną z uczestniczek programu<br />
 (BBC Entertaiment )
Ali Brown prowadzi międzynarodową firmę. Jest jedną z uczestniczek programu
(BBC Entertaiment )

Najbogatsi ludzie w Stanach Zjednoczonych na jeden tydzień rezygnują z luksusu aby zamieszkać wśród najbiedniejszych i poznać ich życie. To spotkanie odmieni na zawsze obie osoby.

Tajemniczy Milioner USA to tytuł programu, którego trzecia seria rozpocznie się już 15 stycznia na kanale BBC Entertaiment.

W tej serii odcinków najwięksi bogacze Ameryki porzucają swoje luksusowe rezydencje i ruszają do najbiedniejszych miast i miasteczek. Przez jeden tydzień przeczesują nowe miejsca zamieszkania w poszukiwaniu skromnych bohaterów – ludzi, którym należy się pomoc za serce i oddanie, jakie okazują innym. Żadnemu z milionerów nie uda się uniknąć wzruszenia. Poznają ludzi gotowych na wielkie poświęcenia dla innych i tych, którzy mimo przeciwności bez słowa skargi radzą sobie z poważnymi problemami.

W ostatni dzień pracy nad programem milionerzy spotykają się z ludźmi, których postanowili obdarować. Wtedy też ujawniają swoją prawdziwą tożsamość. Rozdzielają potężne sumy – sto tysięcy dolarów, czasami więcej – między potrzebujących, i na zawsze zmieniają życie ich i swoje. Program przedstawia ważne problemy społeczne, ukazuje sens działań wolontariuszy i filantropów, zmienia życie osób, którym bardzo przyda się wsparcie – nie tylko finansowe. Zmienia też, na wiele nieoczekiwanych sposobów, życie milionerów. Premiera 15 stycznia o godzinie 22 w kanale BBC Entertaiment.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje