czwartek, 22 lutego 2018 r.

Styl życia - Rozrywka

Tancerki ze Świdnika w programie "Got to dance - Tylko Taniec"

  Edytuj ten wpis
Dodano: 16 stycznia 2013, 09:33
Autor: (aa)

Grupa taneczna "Fux” ze Świdnika za kilka tygodni zaprezentuje się przed jury programu (Iwona Syrok
Grupa taneczna \"Fux” ze Świdnika za kilka tygodni zaprezentuje się przed jury programu (Iwona Syrok

Wzięły udział w pre-cestingu telewizyjnego show, "Got To Dance – Tylko Taniec" w Lublinie, teraz ćwiczą przed występem w Warszawie. Grupa taneczna "Fux” ze Świdnika za kilka tygodni zaprezentuje się przed jury programu.

– Podczas pierwszej edycji programu "Got To Dance – Tylko Taniec" pojechałam do Warszawy razem z najstarszą grupą – wspomina Iwona Syroka, instruktorka formacji "Fux”. – Było bardzo dużo ludzi. Tylko, żeby się zarejestrować trzeba było stać w kolejce dwie godziny. Wtedy się nie udało. Kiedy jednak okazało się, że jest organizowany pre-casting w Lublinie (na początku grudnia ub. r.-red.) postanowiliśmy znowu spróbować. Początkowo miały wziąć w nim udział trzy grupy, ale ostatecznie zatańczyła najmłodsza.

W jej skład wchodzi 14 dziewczynek w wieku od 9 do 13 lat. – Dzieci zatańczyły – kontynuuje instruktorka tancerek. – Organizatorzy powiedzieli nam, żebyśmy do 15 stycznia czekali na telefon. Zadzwonił trochę wcześniej. Jedziemy do Warszawy.

Grupa "Fux”, która skupia się głównie na hip-hopie wystąpi przed jury programu "Got to dance…” na początku lutego. – Nie wiemy jeszcze, jaki to będzie dokładnie dzień, ale ma to być między 1 a 6 lutego – dodaje Iwona Syroka. – Nie mamy też pewności czy pokażą nas w telewizji.

Grupa cały czas intensywnie ćwiczy. – Dziewczynki denerwują się tym występem – mówi ich instruktorka. – Najgorsza jest ta presja czasu, bo dzieci też chodzą do szkoły, mają też poza tańcem inne zajęcia. Na pewno się nie zapracujemy, ale też na pewno siódme poty zostawimy na sali.

Emisja III edycji show telewizji Polsat ma rozpocząć się wiosną.


  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje