wtorek, 20 lutego 2018 r.

Warunki korzystania z treści

  1. Bez uzyskania licencji korzystający ma prawo jedynie do zamieszczania w ograniczonej formie, w celach informacyjnych, w prowadzonym przez siebie serwisie internetowym, utworów (z wyłączeniem fotografii) rozpowszechnionych przez Corner Media sp. z o.o. w portalu www.dziennikwschodni.plWarunki korzystania z treści.
  2. W ramach dozwolonego użytku korzystający może zamieścić tytuł i maksymalnie 3 pierwsze zdania, korzystając z kanałów RSS dostępnych na stronach www.dziennikwschodni.pl/rss Warunki korzystania z treścipod warunkiem, że:
    1. w miejscu, gdzie rozpowszechnia fragmenty materiałów, zamieści napis "czytaj dalej" i link aktywny, przekierowujący bezpośrednio do portalu www.dziennikwschodni.plWarunki korzystania z treści do dalszej części materiału. Tytuł linku (ang. anchor text) kierującego bezpośrednio do artykułu źródła odpowiadać będzie tytułowi danego artykułu źródłowego,
    2. zapewni, że linki kierujące do portalu www.dziennikwschodni.plWarunki korzystania z treści, z którego pochodzi utwór, a także strony internetowe jego serwisu, gdzie zamieszczone będą fragmenty materiałów oraz linki do artykułów źródłowych, nie będą blokowane przed robotami wyszukiwarek.
  3. Corner Media sp. z o.o. zastrzega, że materiały zamieszczone w portalu www.dziennikwschodni.pl i oznaczone jako PAP są własnością Polskiej Agencji Prasowej, a ich kopiowanie i redystrybucja są zabronione.
  4. Jakiekolwiek użycie treści zamieszczanych w portalu w portalu www.dziennikwschodni.plWarunki korzystania z treści wykraczające poza niniejsze warunki wymaga pisemnej zgody i nabycia licencji.

Zobacz także: Regulamin portalu dziennikwschodni.plWarunki korzystania z treści

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!