Ogłoszenia Dziennik Wschodni

Ogłoszenie archiwalne

Informacje

Praca jako pomocnik kuchenny w Holandii

mapa
Eersel,
4 lis
15:44
12,00 zł

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: •opłukiwanie i wyparzanie naczyń •polerowanie naczyń •mycie i dezynfekcja pomieszczeń, sprzętu i urządzeń kuchennych WYMAGANIA: •komunikatywna znajomość języka angielskiego/ holenderskiego •doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane •prawo jazdy kat. B •umiejętność pracy w zespole •sumienność i zaangażowanie OFERUJEMY: •stawka godzinowa od € 12.00 – € 14.50 w zależności od doświadczenia + dodatek wakacyjny •świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia w Holandii m.in. ET •długoterminową umowę o pracę z gwarancja godzin pracy •praca od wtorku do soboty w godzinach miedzy 17:00 – 24:00 (do uzgodnienia) •możliwość przejścia na kontrakt u klienta •wynagrodzenie zawsze na czas co 4 tygodnie •stały dostęp do paska wypłat, umów oraz innych dokumentów poprzez aplikacje •brak stawek wiekowych •samochód służbowy lub zwrot kosztów podróży •możliwość zakwaterowania i ubezpieczenia zdrowotnego •bezpłatny kurs jezyka holenderskiego

12,00 zł
Lokalizacja:
Eersel

Wyświetleń: 144