Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Reklama

"Dziennik Wschodni" (wydawca Corner Media Sp. z o.o.) jest pismem informacyjno-publicystycznym. Ukazuje się pięć razy w tygodniu w zasięgu całego województwa lubelskiego. 

Jesteśmy blisko spraw ważnych dla lokalnych społeczności i oferujemy bogate serwisy informacyjne. Aktywnie uczestniczymy w życiu regionu, będąc patronem, inicjatorem i organizatorem wielu wydarzeń kulturalnych i gospodarczych.

"Dziennik Wschodni" cieszy się pełnym zaufaniem mieszkańców woj. lubelskiego. Jest liderem na liście najlepiej sprzedawanych tytułów w środkowowschodniej części kraju. Z kolei portal www.dziennikwschodni.pl odwiedza ponad 1 mln użytkowników miesięcznie generując prawie 10 milionów odsłon (dane Google Analitycs - styczeń 2023).  Według Instytutu Monitorowania Mediów zajmujemy siódme miejsce na liście najbardziej opiniotwórczych mediów regionalnych w Polsce w 2022 r., pierwsze w Lubelskiem. 

Kontakt z Działem Reklamy:

 

 Agnieszka Brania

agnieszka.brania@dziennikwschodni.pl

tel. 691 770 012

Patrycja Dubicka

patrycja.kowalska@dziennikwschodni.pl

tel.  691 770 019

Eliza Jakuszewska

eliza.jakuszewska@dziennikwschodni.pl

tel. 81 46 26 820, 697 770 393

Dystrybucja:

tel. 604 600 978

 

CENNIK REKLAM NA PORTALU - POBIERZ

CENNIK REKLAM W GAZECIE - POBIERZ