Serwis jest częścią Dziennik Wschodni
Jesteś tu: Strona główna Kultura KULTURA - KONCERTY Artykuł

Electric Light Orchestra w Lublinie

Dodano: 17 października 2013, 13:18 Autor:

W czwartek (14 listopada) o godz. 19.00 w hali "Globus” odbędzie się koncert Electric Light Orchestra.

To jedna z najbardziej oryginalnych grup muzycznych, zaliczana do prekursorów syntezy rocka i muzyki klasycznej. Ich koncerty zawsze kończyły się owacjami na stojąco. Już w listopadzie Mik Kaminski, Louis Clark, Eric Troyer, Parthenon Huxley, Gordon Townsend oraz Glen Burtnik zagrają w Lublinie.

Ich utwory wciąż porywają doskonałym połączeniem symfonicznych dźwięków i rockowej mocy, to zespół ponadczasowy, który swoją muzyką utwierdza nas w przekonaniu, że jest ona wieczna, a oryginalne brzmienie na dobre zagościło na rockowej scenie. Podczas listopadowej trasy będziemy mogli usłyszeć największe przeboje grupy, m.in. Evil Woman, Mr. Blue Sky, Do Ya, Don't Bring Me Down, Xanadu oraz wiele innych z dorobku ELO.

Electric Light Orchestra to zespół, który znalazł uznanie także wśród młodego pokolenia. Ich "elektryczna” twórczość doskonale scaliła pop, rock i muzykę poważną, dzięki czemu grupa na trwale zapisała się na kartach historii muzycznego świata.

Już w sprzedaży są bilety. W cenie od 110 zł do 160 zł można je kupić w salonach empik, na eventim.pl, ebilet.pl, Makroconcert.pl, agencji NnN w Kulturomaniaku (E.Leclerc ul. T. Zana) lub. tel 81 526 47 50.

Zapowiedzi wydarzeń z regionu znajdziesz na strefaimprez.pl

Przeczytaj kolejny artykułzamknij okno X

Przebojowe Raz dwa trzy

Brak ankiety.
Wyszukiwarka

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 81 46 26 800

Napisz maila:

Napisz na Gadu-Gadu: 2231337

Serwisy społecznościowe

Corner Media sp. z o.o. w Lublinie zastrzegają, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.dziennikwschodni.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Corner Media i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

Polityka dotycząca plików cookie

Wszelkie prawa zastrzeżone. Corner Media sp. z o.o. w Lublinie. 2001-2015.