Motor: Trener Ryszard Kuźma na dywaniku

Członkowie zarządu Motoru zaplanowali na czwartek spotkanie z Ryszardem Kuźmą, trenerem lubelskiej drużyny.

(Tomasz Koryszko/ Archiwum)

Środowy mecz Motoru ze Stalą Stalowa Wola przełożony

Zaplanowany na 15 kwietnia zaległy mecz lubelskiego Motoru ze Stalą Stalowa Wola został ponownie przełożony, tym razem na 29 kwietnia (środa, godz. 17).

Fragment pierwszego meczu pomiędzy Motorem, a Podbeskidziem. Spotkanie zakończyło się bezbramkowym r

Motor: Bezpośrednia transmisja meczu z Podbeskidziem w lubelskiej TVP

W najbliższą sobotę piłkarze Motoru wreszcie wznowią I-ligowe rozgrywki. W Bielsku-Białej zmierzą się z tamtejszym Podbeskidziem.

Rafał Król (z piłką ) zdobył w ostatnim meczu Startu Lublin 29 "oczek" (Jacek Świerczyński)

Koszykówka: Mocne nerwy Rafała Króla

W minioną środę koszykarze Startu potrzebowali dogrywki, aby na własnym parkiecie pokonać Albę Chorzów.

Ryszard Kuźma nadal rozgląda się za wzmocnieniami (Karol Zienkiewicz)

I Liga: Hempel zostaje w Motorze

Najbliższy tydzień upłynie pod znakiem gorączkowego załatwiana wszystkich formalności, związanych ze zgłoszeniem piłkarzy do I-ligowych rozgrywek. Okno transferowe będzie otwarte do poniedziałku (2 marca).

Piłkarze lubelskiego Motoru moga nieco odetchnąć (Maciej Kaczanowski)

I Liga: Prezydent pomoże piłkarzom Motoru Lublin

Wiele wskazuje na to, że piłkarze Motoru otrzymają w lutym obiecaną wypłatę. Z pomocą przyszli prezydent Lublina Adam Wasilewski i jego zastępca Włodzimierz Wysocki, którzy postanowili podpisać z klubem umowę marketingową.

Podopieczni Ryszarda Kuźmy w najbliższych dniach będą trenować nieco lżej (Maciej Kaczanowski)

I Liga: Motor powrócił ze zgrupowania w Niechorzu

Piłkarze Motoru zakończyli zgrupowanie w Niechorzu. Po dwudniowym odpoczynku wznowią treningi, które w tym tygodniu powinny być lżejsze.

Kamil Oziemczuk w czwartkowym spotkaniu z Flotą zagrał 75 minut (Jacek Świerczyński)

I Liga: Zwycięstwo i porażka lubelskiego Motoru

Piłkarze Motoru dali się zaskoczyć rywalom i już w trzeciej minucie sparingu z Flotą Świnoujście stracili pierwszego gola. Lubelska drużyna, która w piątek zakończy zgrupowanie w nadmorskim Niechorzu, przegrała cały mecz 1:3.

Piotr Stachurski (Karol Zienkiewicz)

I Liga: Piotr Stachurski ma problem z okiem

Piotr Stachurski ma uszkodzoną siatkówkę lewego oka. Wstępne diagnozy załamały młodego bramkarza Motoru, ale po piątkowych konsultacjach wieści są mniej niepokojące.

Bartosz Borkowski (z piłką) był najskuteczniejszym zawodnikiem Startu Lublin w meczu z MCKiS Jaworzn

Koszykówka: STart Lublin - MCKiS Jaworzno (81:63)

Koszykarze Startu pokonali kolejną przeszkodę na drodze do powrotu do I ligi. W lubelskiej hali MOSiR zwyciężyli ekipę z Jaworzna, chociaż goście do przerwy stawiali duży opór.