CGK-hp

Majówka z Botanikiem. Warsztaty, konkursy, kiermasz roślin

Dodano: 20 maja 2016, 21:07
Autor: oprac.

Ogród Botaniczny
Ogród Botaniczny

Warsztaty, konkursy, kiermasz roślin, pokaz parzenia yerba mate i spacer po ogrodzie. Między innymi na takie atrakcje mogą liczyć uczestnicy Majówki rodzinnej z Ogrodem Botanicznym 22 maja o godz. 11 na placu przy Dworku Kościuszków zacznie się majówka.

Na godz. 11.30 zaplanowano spacer z przewodnikiem po majowym ogrodzie, o godz. 13 i 15 Cukier Lukier - zobacz na własne oczy, jak powstają cukierki i lizaki, o 13.45 i 15.30 Królewska zielarnia - pokaz parzenia yerba mate. Co godzinę, w czasie imprezy: pokazy karmienia roślin owadożernych.

Podczas „Majówki z Botanikiem” odbędą się także: - warsztaty wikliniarskie (prowadzi Karolina Karpińska z Fundacji „Warsztat”), zajęcia florystyczne dla dzieci, warsztaty plastyczne decoupage, kiermasz roślin ozdobnych i owadożernych, kiermasz rękodzieła i produktów naturalnych. Oprócz tego w programie zabawy dla całej rodziny (żonglerka, chusta Klanzy, tańce animacyjne itp.) oraz konkursy z nagrodami.

Uwaga! Tego dnia bilet do Ogrodu Botanicznego jest jednocześnie biletem wstępu do Dworku Kościuszków. Dzieci do lat 10 - wstęp wolny. Bilety są po 6 zł, ulgowe po 3 zł.
Wejścia do ogrodu przy ul. Willowej. 

Czytaj więcej o: ogród botaniczny
Użytkownik niezarejestrowany
(1) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (22 maja 2016 o 08:16) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
czemu tego typu imprez się nie promuje tylko spedy rzygawiczne trwające prawie miesiąc pt juwenalia, te imprezy już bardzo dawno zatracily swój sens...
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (1)

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna