CGK-hp

Premiera "Opętania" i spotkanie z autorem

Dodano: 24 kwietnia 2016, 11:30
Autor: Damian Drabik

fot. materiały promocyjne
fot. materiały promocyjne

W środę, 27 kwietnia o godz. 18 w Perłowej Pijalni Piwa (ul. Bernardyńska 15a) odbędzie się uroczysta premiera książki „Opętanie” Ludwiga Thora. Wydarzenie będzie połączone ze spotkaniem z autorem oraz wystawą.

Ludwig Thor to pseudonim lubelskiego dziennikarza, który kilkanaście lat pracował jako reporter kryminalny, reportażysta, od kilku lat pełni różne funkcje redaktorskie.

– Na ślad tej historii natrafiłem, badając historię samobójstwa powszechnie lubianego księdza i ciąg dziwnych zdarzeń w okolicach małego miasteczka Gdzieś Tam w Polsce. Mówiono o cudzie, jaki wydarzył się przy studni na plebanii, o egzorcyzmach, o sennych widziadłach... Dziś, opowiadając Państwu tę historię, zaznaczam, że celowo zmieniłem miejsce akcji, żeby nie ranić ludzi, którzy muszą żyć dalej Gdzieś Tam ze swoim nieszczęściem – pisze o  „Opętaniu” Ludwig Thor na stronie wydawnictwa Czarny Pies.

Po premierze odbędzie się spotkanie z autorem oraz wystawa fotografii inspirowanych książką w wykonaniu Grupy Fotografów Lubelskich. Dla przybyłych gości Perłowa Pijalnia Piwa przygotowała niespodzianki.

Gość
(1) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (25 kwietnia 2016 o 17:33) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Premiera to była chyba z rok temu
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (1)

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna