CGK-hp

"Wentylator. Przewietrz swoje myśli": Opowiedz o swojej pasji

Dodano: 9 czerwca 2016, 08:03
Autor: Damian Drabik

fot. materiały promocyjne
fot. materiały promocyjne

Fundacja "Szpilka" ruszyła z inicjatywą "Wentylator. Przewietrz swoje myśli", której celem jest promowanie ludzi z pasją, mających oryginalne pomysły i inspirujących innych. Rezultatem projektu będzie spotkanie, które odbędzie się 1 lipca o godz. 18 w Centrum Spotkania Kultur.

Organizatorzy zapraszają do wzięcia udziału w projekcie każdego, kto chce opowiedzieć o tym co robi, zainspirować innych i pochwalić się. Bez względu na to, czy jest to prowadzenie bloga, twórczość artystyczna, robienie nikownencjonalnych rzeczy. Można prezentować się indywidualnie, w grupach, a nawet jako orgnizacja. To świetna okazja, aby pokazać się innym, poznać inspirujące osoby, nawiązać nowe kontakty.

– Forma spotkania jest prosta i dynamiczna. Nasi uczestnicy otrzymają po 10 minut na zaprezentowanie siebie, swoich działań w dowolnej formie (prezentacji multimedialnej, filmów, wystąpienia). Zapewniamy nagłośnienie, projektor i wspaniałą publiczność – zachęcają organizatorzy projektu.

Aby zgłosić się na spotkanie, należy do 18 czerwca, do godz. 23:59 wypełnić formularz znajdujący się pod tym linkiem. Organizatorzy wybiorą najciekawsze zgłoszenia.

(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna