Festiwale

Dźwięki Słów 2017. Bilety już dostępne

Dodano: 5 maja 2017, 21:44
Autor: Damian Drabik

(fot. materiały organizatora)

Można już nabywać bilety na najważniejsze wydarzenia tegorocznej edycji Festiwalu Dźwięki Słów. Dużą popularnością cieszą się wejściówki na musicale Teatru Rampa: "Jesus Christ Superstar" i "Broadway Exclusive".

Głośny musical Tima Rice'a i Andrew Lloyda Webbera będzie można zobaczyć już pierwszego dnia Festiwalu, 8 czerwca o godz. 19 w Sali Operowej Centrum Spotkania Kultur (Plac Teatralny 1). Bilety na spektakl "Jesus Christ Superstar" kosztują 55 i 75 zł. Niższe ceny obowiązują na drugi musical Teatru Rampa - "Broadway Exclusive", który obejrzymy w sobotę, 10 czerwca o godz. 18 w CK. Wejściówki na to przedstawienie można nabyć w cenie 30 i 40 zł.

Do płatnych spektakli należą również przedstawienia dla dzieci twórców z wrocławskiej PWST. Wejściówki na "Śpij Kochana" Dominika Gostomskiego (10 czerwca, godz. 15, CK) i "Alicję w Krainie Czarów" Jerzego Bielunasa (11 czerwca, godz. 16, CK) kosztują tylko 5 zł.

25 i 35 zł kosztują bilety na występy cenionej Antoniny Krzysztoń, która 9 czerwca o godz. 18 zaprezentuje utwory ze swojej nowej płyty "Skarb", oraz Piotra Machalicy, który dwie godziny później wystąpi z koncertem poezji śpiewanej "Piaskownica".

Ostatnim płatnym występem w ramach Festiwalu będzie koncert czeskiego duetu Tara Fuki, którego członkinie śpiewaja po polsku. Artystki wystąpią w Centrum Kultury 11 czerwca o godz. 19, a wejściówki można nabywać w cenie 20 i 30 zł.

Pozostałe wydarzenia 4. edycji Prezentacji Form Muzyczno-Teatralnych Dźwięki Słów są bezpłatne. Wejściówki na poszczególne koncerty i spektakle dostępne są w kasie Centrum Kultury w Lublinie oraz na stronie internetowej Tiketto.pl. Pełny program Festiwalu znajduje się TUTAJ.

***

Sprawdź co dzieje się w Lublinie. Pobierz aplikację CO GDZIE KIEDY ze sklepu Google Play.

(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna