Festiwale

Festiwal Fantastyki Świdkon 9: Igrzyska

Dodano: 29 sierpnia 2016, 14:22
Autor: Damian Drabik

fot. materiały promocyjne
fot. materiały promocyjne

W dniach 23-25 września w gimnazjum nr 3 im. Noblistów Polskich w Świdniku odbędzie się dziewiąta już edycja interdyscyplinarnego festiwalu fantastyki – Świdkon. W tym roku impreza przebiegnie pod hasłem „fantastycznych igrzysk”.

Tegoroczny Świdkon to nastawione na rywalizacje Igrzyska Fantastyczne. Podczas imprezy, uczestnicy zmierzą się się w szeregu konkurencji ujętych w pięciu dyscyplinach igrzysk, m.in.: grach bitewnych, planszowych, konsolowych i karcianych.

W każdej z dyscyplin znajdą się najbardziej popularne gry oraz najbardziej znane konwentowe konkurencje, w których każdy może powalczyć o złoty medal. 

Trzydniowa impreza wypełniona będzie grami, prelekcjami popularnonaukowymi i literackimi, dyskusjami i warsztatami.

- Każdy klub fantastyki lub dowolna grupa 6 osób, może stanąć do boju o Puchar Igrzysk Świdkonu. Wystarczy zgłosić chęć uczestnictwa na tydzień przed konwentem po przez zamieszczony na stronie formularz, a następnie stanąć w szranki w konwentowych turniejach i konkursach, oznaczonych jako „Konkurencje Igrzysk”. Może to właśnie twoja drużyna sięgnie po Puchar? – zachęcają organizatorzy.

Akredytacje na festiwal kosztują 15 zł bez względu na liczbę dni.

(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna