Inne

Analogowe Granie 27 z Eurocash w Chatce Żaka

Dodano: 20 marca 2017, 14:21
Autor: Damian Drabik

fot. materiały organizatora
fot. materiały organizatora

ACK Chatka Żaka zaprasza na spotkanie miłośników analogowego grania. W środę, 22 marca o godz. 18 odbędzie się rozgrywka w Euro Cash.

- Główną ideą Klubów jest tworzenie społeczności ludzi, którzy będą się wspólnie rozwijać. Co przez to rozumiemy? Każdy z nas jest wypadkową 5 najbliższych osób z którymi spędza najwięcej czasu. Czy nie lepiej żeby większość z tych osób, pomagała, a nie przeszkadzała nam na drodze do finansowej wolności? Takich ludzi znajdziesz w naszym Klubie - opowiadają o grze organizatorzy.

Sekrety gry EURO CASH:

- Podczas każdej rozgrywki konkurujesz z innymi graczami, rywalizujesz o to kto wygra, poznajesz smak biznesowego zwycięstwa.
- W grze inwestujesz swoje pieniądze, zyskujesz albo tracisz, a wszystko zależy od tego czy pozwolisz aby rządziły tobą chciwość i strach.
- Pierwszym torem w grze jest błędne koło, które pokazuje jak wyjść z poza schemat życia od pierwszego do pierwszego.
- Inwestujesz w nieruchomości, giełdę albo własny biznes – poznajesz strategie i podejmujesz ryzyko w bezpiecznych warunkach.
- W grze prowadzisz własne zestawienie bilansowe, które jest kartą twoich wyników i jednocześnie uczy skutecznego zarządzania pieniędzmi w prawdziwym życiu.
- Drugim torem jest świat wielkiego biznesu gdzie wprowadzasz swoją firmę na giełdę, inwestujesz w elektrownie czy budujesz osiedla mieszkaniowe i spełniasz swoje marzenia.
- W czasie rozgrywki podejmujesz od kilkunastu do kilkudziesięciu decyzji inwestycyjnych i uczysz się rozpoznawać oraz panować nad swoimi emocjami.
- EURO CASH daje ci okazję do zapoznania się z sytuacją kiedy jesteś najbogatszym człowiekiem w Twoim otoczeniu, pozwala Ci także poznać emocje towarzyszące bankructwu w bezpiecznym środowisku.
- Za każdym razem kiedy grasz podświadomie uczysz się schematów myślenia, które pozwolą ci wytworzyć pozytywne finansowe nawyki.
- Wygrywasz jeśli zdobędziesz najwyższy przychód pasywny wśród wszystkich graczy i spełnisz swoje marzenie.
- EURO CASH to polskie realia, dlatego to czego oprócz świetnej zabawy dostarcza ta gra, możesz zastosować w prawdziwym życiu.

Agenda spotkania:

18.00-19.00 - Droga do finansowego bezpieczeństwa.
19.00-19.30 - Zasady Gry Eurocash.
19.30- 22.00 - Gra Eurocash!

***

Sprawdź co dzieje się w Lublinie. Pobierz aplikację CO GDZIE KIEDY ze sklepu Google Play.

(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna