Inne

Analogowe Granie 27 z Eurocash w Chatce Żaka

Dodano: 20 marca 2017, 14:21
Autor: Damian Drabik

fot. materiały organizatora
fot. materiały organizatora

ACK Chatka Żaka zaprasza na spotkanie miłośników analogowego grania. W środę, 22 marca o godz. 18 odbędzie się rozgrywka w Euro Cash.

- Główną ideą Klubów jest tworzenie społeczności ludzi, którzy będą się wspólnie rozwijać. Co przez to rozumiemy? Każdy z nas jest wypadkową 5 najbliższych osób z którymi spędza najwięcej czasu. Czy nie lepiej żeby większość z tych osób, pomagała, a nie przeszkadzała nam na drodze do finansowej wolności? Takich ludzi znajdziesz w naszym Klubie - opowiadają o grze organizatorzy.

Sekrety gry EURO CASH:

- Podczas każdej rozgrywki konkurujesz z innymi graczami, rywalizujesz o to kto wygra, poznajesz smak biznesowego zwycięstwa.
- W grze inwestujesz swoje pieniądze, zyskujesz albo tracisz, a wszystko zależy od tego czy pozwolisz aby rządziły tobą chciwość i strach.
- Pierwszym torem w grze jest błędne koło, które pokazuje jak wyjść z poza schemat życia od pierwszego do pierwszego.
- Inwestujesz w nieruchomości, giełdę albo własny biznes – poznajesz strategie i podejmujesz ryzyko w bezpiecznych warunkach.
- W grze prowadzisz własne zestawienie bilansowe, które jest kartą twoich wyników i jednocześnie uczy skutecznego zarządzania pieniędzmi w prawdziwym życiu.
- Drugim torem jest świat wielkiego biznesu gdzie wprowadzasz swoją firmę na giełdę, inwestujesz w elektrownie czy budujesz osiedla mieszkaniowe i spełniasz swoje marzenia.
- W czasie rozgrywki podejmujesz od kilkunastu do kilkudziesięciu decyzji inwestycyjnych i uczysz się rozpoznawać oraz panować nad swoimi emocjami.
- EURO CASH daje ci okazję do zapoznania się z sytuacją kiedy jesteś najbogatszym człowiekiem w Twoim otoczeniu, pozwala Ci także poznać emocje towarzyszące bankructwu w bezpiecznym środowisku.
- Za każdym razem kiedy grasz podświadomie uczysz się schematów myślenia, które pozwolą ci wytworzyć pozytywne finansowe nawyki.
- Wygrywasz jeśli zdobędziesz najwyższy przychód pasywny wśród wszystkich graczy i spełnisz swoje marzenie.
- EURO CASH to polskie realia, dlatego to czego oprócz świetnej zabawy dostarcza ta gra, możesz zastosować w prawdziwym życiu.

Agenda spotkania:

18.00-19.00 - Droga do finansowego bezpieczeństwa.
19.00-19.30 - Zasady Gry Eurocash.
19.30- 22.00 - Gra Eurocash!

***

Sprawdź co dzieje się w Lublinie. Pobierz aplikację CO GDZIE KIEDY ze sklepu Google Play.

(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna