Inne

Duża Dawka Kultury w DDK Węglin

  Edytuj ten wpis

W październiku w Dzielnicowym Domu Kultury m.in. warsztaty dla mam, koncert Skubasa, spotkania z Małgorzatą Hajewską-Krzysztofik i Agnieszką Glińską.

17 października, godz. 18.00 - pierwsze spotkanie z Cyklu "Dlaczego Mona Lisa się uśmiecha?", o tym samym tytule, czyli kim była Mona Lisa i co kryje się za jej tajemniczym uśmiechem?

20 października, godz. 17.00 - w ramach Cyklu "Spis Treści" spotkanie z aktorką totalną, Małgorzatą Hajewską-Krzysztofik, znaną przede wszystkim widzom spektakli Starego Teatru w Krakowie oraz realizacji Krzysztofa Warlikowskiego i Krystiana Lupy.

24 października, godz. 17.30 - "My Mamy się nie damy!", czyli warsztaty asertywności dla Mam w ramach Cyklu "My Mamy".

24 października, godz. 18.30 - w ramach "Kiosku Kolekcjonerów" prezentacja rodzinnych kolekcji żołnierzyków i opakowań po czekoladzie - "Kolekcja rodzinna" Brygidy, Dariusza, Weroniki Boruch.

24 października, godz. 19.00 - projekcja filmu "Dziedziczka". Prawdziwy majstersztyk kinowej narracji obrazem w ramach Cyklu "Akademia zapomnianych arcydzieł filmowych. Największy z wielkich – William Wyler. Autorskie kino wielu gatunków".

26 października, godz. 19.00 - akustyczny koncert Skubasa, czyli niezwykle klimatyczne, akustyczne, gitarowe brzmienia o lekko folkowym, grunge’owym charakterze do posłuchania w ramach Cyklu "Peryferia".

27 października, godz. 17.00 - kolejne spotkanie w ramach Cyklu "Spis Treści", tym razem z Agnieszką Glińską, wyjątkową aktorką i reżyserką, dyrektor artystyczną stołecznego Teatru Studio.

Dzielnicowy Dom Kultury "Węglin"
ul. Judyma 2a
20-716 Lublin
www.ddkweglin.pl
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna