Inne

II Puławskie Forum Profilaktyczne

Dodano: 13 września 2017, 13:03
Autor: Damian Drabik

(fot. materiały promocyjne)

W dniach 14-16 wrezśnia w Puławach odbędzie się II Puławskie Forum Profilaktyczne. Na uczestników czekają ciekawe spotkania, sportowa rywalizacja i festyn.

Forum rozpocznie się w czwartek o godz. 9.30 spotkanie przedstawicieli Centrum Wolontariatu z pedagogami szkolnymi w sali konferencyjnej Urzędu Miasta. Na godz. 17 w Domu Chemika zaplanowano spotkanie dla rodziców z instruktorami Skautów Europy.

Gościem Forum będzie podróżnik i działacz społeczny Jan Mela, który jest najmłodszym w historii zdobywca biegunów – północnego i południowego w ciągu jednego roku. Mela w piątek będzie spotykał się z uczestnikami (godz. 9.30 w sali konferencyjnej UM - spotkanie z przedstawicielami instytucji i szkół; godz. 12 w Domu Chemika - spotkanie z uczniami klas VIII szkół podstawowych i uczniami klas gimnazjalnych; godz. 17 w Domu Chemika - spotkanie z rodzicami).

Na sobotę zaplanowano Festyn Sportowo-Rekreacyjny w Marinie Puławy, w ramach którego zorganizowany zostanie marsz nordic walking i III Puławski Bieg Trzeźwościowy. Otwarcie biura zawodów o godz. 8.

- Impreza jest okazją do wymiany poglądów, doświadczeń w dziedzinie szeroko rozumianej profilaktyki i wychowania. Wydarzenia mają za zadanie inspirować do działania, szukać nowych pomysłów oraz wspierać w procesie wychowawczym wszystkie zainteresowane strony - zachęcają organizatorzy.

Wstęp wolny.

(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna