Inne

Kalinowszczyzna! Idziesz i opowiadasz

  Edytuj ten wpis
Dodano: 19 czerwca 2014, 19:14
Autor: (reda)

Do czwartku (26 czerwca) możesz się zapisać na warsztaty i zostać jedynym w swoim rodzaju przewodnikiem po Twojej dzielnicy. Po Kalinowszczyźnie.

- Jesteś mieszkańcem Kalinowszczyzny i chciałbyś pokazać, odkryć swoją dzielnicę przed innymi mieszkańcami lub turystami? Opowiedz nam swoją niezwykłą historię! - zachęcają organizatorzy i zapraszają mieszkańców (osoby niepełnoletnie na pierwsze spotkanie powinny przyjść z opiekunem) do wzięcia udziału w warsztatach podczas których uczestnicy rozwiną umiejętności komunikacyjne i autoprezentacji, kierowania grupą, budowania historii poprzez wykorzystanie technik improwizacji teatralnej.

Zajęcia, które będą się odbywały w Domu Kultury Narnia ( ul. Lwowska 12) poprowadzą: Przemysław Buksiński (twórca i moderator grupy "No potatoes”), Arkadiusz Ziętek (twórca teatralny), Dominika Sergiej (licencjonowana przewodniczka).

Harmonogram warsztatów: 28 czerwca, g. 10-16 - warsztat i spacer z przewodnikiem * 29 czerwca, g. 10-15 * 5 lipca, g. 10- 15 * 6 lipca, g.10-16 - warsztat i spacer alternatywny. Zapisy: do 26 czerwca formularz trzeba wysłać na info@narnia.org.pl, osobiście w DK Narnia (od poniedziałku do piątku w godzinach 12-20) lub telefonicznie 669 792 502.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna