Inne

Kiermasz świąteczny w galerii Olimp

Dodano: 7 grudnia 2016, 13:17

W dniach 9-23 grudnia w galerii Olimp odbędzie Wielki Kiermasz Świąteczny

Na Kiermaszu będzie można znaleźć wyjątkową ofertę naturalnej żywności, rękodzieła artystycznego, upominków, dekoracji i ozdób świątecznych.

Na Festiwalu Smaków nie zabraknie jak zawsze najwyższej jakości sprawdzonych tradycyjnych polskich produktów, takich jak: wędliny, kiełbasy, szynki, polędwice, pieczenie, pasztety, smalec wiejski, pieczywo, chleby pełnoziarniste, chleby na zakwasie, pierogi, krokiety, oscypki, sery, ekologiczne warzywa i owoce, miody, konfitury, ciasta staropolskie, sękacze, soki naturalne, piwa tradycyjne. Większości z prezentowanych produktów na co dzień nie można dostać w żadnym z tradycyjnych sklepów.

Uzupełnieniem sprawdzonej oferty produktów spożywczych będą przedmioty rękodzieła przydatne w każdej kuchni.

Organizatorzy przygotowali też ofertę rękodzieła artystycznego związanego z nadchodzącymi Świętami Bożego Narodzenia. Można będzie kupić upominki, dekoracje, biżuterie, ozdoby świąteczne oraz stroiki. W programie przewidziano też dodatkowe atrakcje takie jak degustacje dań regionalnych, pokazy wyrobu ozdób choinkowych oraz prezentacje dekoracji stołów świątecznych.

Obecni będą także artyści, rzemieślnicy i twórcy ludowi z terenu całego kraju, którzy zaprezentują bogatą ofertę artykułów związanych z tematyką Świąt Bożego Narodzenia i tradycyjnych obrzędów. Na Kiermaszu nie zabraknie bombek, stroików, dekoracji świątecznych oraz drobnych upominków.

Kiermasz trwać będzie od najbliższego piątku do 23 grudnia. Stoiska funkcjonować będą w godzinach otwarcia galerii 10.00 – 21.00 (w niedzielę w godz. 10.00 – 20.00). Wstęp wolny.

Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna