Inne

Muzyczna Scena Eksperymentalna. Warsztaty

  Edytuj ten wpis
Dodano: 5 lutego 2015, 13:34

W środę i czwartek (18 i 19 lutego) w sali Rozdroży 1 (ul. Peowiaków 12, budynek Centrum Kultury, 1 piętro) warsztaty konstruowania instrumentów elektronicznych z cyklu "Muzyczna Scena Eksperymentalna”.

W ramach warsztatów uczestnicy poznają elementarne podstawy elektroniki oraz zbudują swój własny syntezator. Jeśli in-teresujesz się dźwiękiem (niekoniecznie musisz być muzykiem) na warsztatach dowiesz się do czego służą oporniki, kondensatory i układy scalone i zdziwisz się jak szybko będziesz w stanie zbudować z nich coś co działa!

Każdy z uczestników zbuduje własny, w pełni kompletny instrument, który będzie mógł potem zabrać do domu. Warsztaty przeznaczone są dla osób początkujących. Nie jest konieczna żadna wcześniejsza wiedza z elektroniki.

Warsztaty poprowadzi Maciej Wojnicki (Fab Lab, Mananasoko). Pracuje na pograniczu sztuki, dizajnu, technologii i nurtów DIY. Prowadzi warsztaty z zakresu kreatywnego wykorzystania umiejętności programowania i elektroniki. Tworzy muzykę opartą na improwizacji i instrumentach własnej konstrukcji.
Ilość miejsc ograniczona. Zgłoszenia przyjmowane są do 13 lutego mailowo na adres: renata.kamola@rozdroza.com

Koszt: 40 zł.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna