Inne

No Potatoes i Ab Ovo w Teatrze Starym

  Edytuj ten wpis
Dodano: 21 stycznia 2013, 11:56

No Potatoes
No Potatoes

W piątek, 25.12, wyjątkowy pokaz dwóch grup impro: Ab Ovo z Konstancina Jeziornej oraz lubelskiego No Potatoes.

Improwizacja teatralna, to zarówno technika teatralna, jak i sztuka sama w sobie. Sztuka, wypływająca z głębi aktora-gracza, ukazująca go takim, jakim jest... bez rekwizytów, scenariusza i reżysera... tylko on i to, co ma w głowie.

Wieczorem, 25.01.2013 roku...

2 grupy impro
2 style
1 scena
1 wieczór

na deskach Teatru Starego w Lublinie zaprezentują się 2 grupy improwizacji teatralnej: Ab Ovo /Konstancin Jeziorna/ oraz No Potatoes /Lublin/. Podczas jednego wieczoru publiczność będzie mogła ujrzeć dwa różne, choć na tych samych zasadach oparte, style improwizowania.

Co? IMPROstyle
Kiedy? 25.01.13, godz. 18:00
Gdzie? Teatr Stary, ul. Jezuicka 18 (Stare Miasto), Lublin
Jak? Bilety w cenie: I - 25zł, II - 15zł, III - 10zł do nabycia w kasie Teatru; tel. 81 466 59 25
---------------------------------------------------------

INFORMACJE O GRUPACH:

NO POTATOES:
skład:
Przemek Buksiński "Bux", Katarzyna Łyjak, Magdalena Piekarska, Anna Skorek, Kamil Choina, Radosław Misztal, Łukasz Jemioła, Adam Organista

historia grupy:
Teatr improwizacji ”No Potatoes” swoją premierę miał 7 czerwca 2008 roku podczas Nocy Kultury w klubie Cax Mafe, a w lipcu 2008 w audycji Freak prowadzonej przez red. Józefa Szopińskiego w PR Lublin. Nasze pokazy rozpoczynaliśmy w klubie Cax Mafe, gdzie do tej pory gramy niemal w każdy czwartek o godz. 20 z minutami.

Spektakle oparte są na kanadyjskim stylu improwizacji teatralnej, która uznana została za jedną z najatrakcyjniejszych scenicznie form IMPROV na świecie. Udział publiczności jest duży, czasem nawet bardzo duży... bo to widzowie mają wpływ na to, co dzieje się na scenie: podrzucają sugestie, czasem rekwizyty, a jak trzeba, to i występują na scenie wraz z nami.

AB OVO:
skład:
Katarzyna Michalska, Agnieszka Bajer, Wojciech Medyński, Jasiek Aleksandrowicz-Krasko, Robert Gibalski, Piotr Wesołowski, Michał Głowacki, Piotr Wyżykowski, Michał Sęk

historia grupy:
Impro-wirus zagnieździł się w blond włosach Katarzyny M., pewnego kwietniowego poranka 2010 roku. Wirus przekazała dalej i tak, z małego wirusa wylęgła się cała grupa - Ab Ovo. Wirus jest ochoczo przekazywany dalej wśród konstancińskiej społeczności, a także wszystkich, którzy choć przez chwilę wśród tej społeczności przebywali... sprzedawcy AGD, dyrektorzy banków, kuracjusze, dzieci, dorośli... kto się nawinie!


  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna