Inne

Pracownia Aktywności Obywatelskiej: Nabór do polsko-białorusko-ukraińskiego projektu

  Edytuj ten wpis
Dodano: 23 lutego 2015, 13:54
Autor: łm

Spotkanie dotyczące Pracowni Aktywności Obywatelskiej odbędzie się w poniedziałek 23 lutego o godz. 18 w Warsztatach Kultury w Lublinie.

Pracownia Aktywności Obywatelskiej to cykl warsztatów, podczas których młodzi ludzie dowiedzą się, czym jest aktywność obywatelska, jak można wpływać na swoje otoczenie i jak zamienić pomysł w realne wydarzenie.

- Program skierowany jest do osób, które nie mają wielkiego doświadczenia w realizacji projektów, ale mają do tego zapał i motywację - wyjaśnia Katarzyna Dorota, koordynator programu. - Oprócz wiedzy z zakresu realizacji swoich projektów, uczestnicy nabędą również kompetencji językowych gdyż warsztaty prowadzone są jednocześnie w czterech językach: polskim, ukraińskim, białoruskim i rosyjskim. By uczestniczyć w programie wystarczy znać jeden z nich (np. tylko polski) - dodaje.

Organizatorzy szukają młodzieży w wieku 18-25 lat z Polski, Ukrainy i Białorusi. Pierwsze zajęcia odbędą się na przełomie kwietnia i maja. Nabór potrwa do 10 marca 2015 roku.

Więcej informacji i formularz zgłoszeniowy tutaj (KLIKNIJ)


  Edytuj ten wpis
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna